Evett Prensesler Akşam Menü De Ne Var..?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Evett Prensesler Akşam Menü De Ne Var..? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,694 kez görüntülenmiş, 84 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Evett Prensesler Akşam Menü De Ne Var..?
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

İpeğin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Valla gözümü açar açmaz akşama ne yapsam diye düşündüm siz neler yapacaksınız ben suanlik yayla çorbası diğer adı ile yoğurt çorbası yapıyorum şimdilik daha neler yapsam herkes yazsın banada fikir olsun 😍😍❤️
Ben bugün ciğer yedim eşimle lokantaya gittik çok şükür bugün yemek derdim yok

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Yani Şeymam olabilir hep biz kadınların mi düşünelim ne yapacağımızı valla bıktım bende
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ahahaha kocam bey bana şimdiden yarın için menüde verdi şükür ilk kez ise yaradu 😂😂
Vallahi bikdirdi aysenurcum çocuk gibi mız mız ne fasulye ne pırasa ne ıspanak yani sebzeyle alakasi yok balığı ağzına sokmaz et tavuk pilav kuru fasulye nohut hadi yazın idare ettkm kışın ne halt yiyecem bilmem yandı gülüm keten helva😂😂

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Allah'ım ya insanlar ne kadar pasaklı 🤦🏻‍♀️ kolay gelsin gülüm

Ahhaqhw inşallah icraate geçersin hemen menü güzel baya bende çorbayı yaptım patest püresi yapıyorum üzerine köfte kizartacam birde bulgur pilavı 😂😂
İcrate geçtim kuzum çok şükür afiyetle de yedik. Mütavazi olamicam 🤣 çokta güzel yapmışım 🤣🤣

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Vallahi bikdirdi aysenurcum çocuk gibi mız mız ne fasulye ne pırasa ne ıspanak yani sebzeyle alakasi yok balığı ağzına sokmaz et tavuk pilav kuru fasulye nohut hadi yazın idare ettkm kışın ne halt yiyecem bilmem yandı gülüm keten helva😂😂
Aman zıkkım yebde geç 😂😂ben bazen eşime öyle diyorum düşün adam her şeyi yediği halde bir de 😂😂

İcrate geçtim kuzum çok şükür afiyetle de yedik. Mütavazi olamicam 🤣 çokta güzel yapmışım 🤣🤣
Ahqhhqq afiyet olsun balım 😘

Tüm sayfalar yüklendi.