Sorum var evlilik yil dönumum yarın benim cok mutluyum 11 seneyi bitirdik 12.seneye girecez nasip olursa inşallah canlarim 🥰

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde iyiki varsiniz cocuklarim tarafından oluşturulan evlilik yil dönumum yarın benim cok mutluyum 11 seneyi bitirdik 12.seneye girecez nasip olursa inşallah canlarim 🥰 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 702 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı evlilik yil dönumum yarın benim cok mutluyum 11 seneyi bitirdik 12.seneye girecez nasip olursa inşallah canlarim 🥰
Konbuyu başlatan iyiki varsiniz cocuklarim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Miniğimin Annesi

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Oy masallah kuzum benim Rabbim mutluluğunuzu bozmasın inşallah nice mutlu yıllarınız olsun birlikte.🤲🏻 Darısı yeni evlenen bizlerin başına inşallah 🤲🏻💞
saol gulum teşekkur ederim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Oy masallah kuzum benim Rabbim mutluluğunuzu bozmasın inşallah nice mutlu yıllarınız olsun birlikte.🤲🏻 Darısı yeni evlenen bizlerin başına inşallah 🤲🏻💞
allah sizlerin bizlerin hepimizin evine mutluluk huzur versen inşallah canm benim

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim mutluluğunuzu daim etsin inşallah bende 1 ay sonra 17 ye giricem rabbim pis nefisli insanları evimizden bizden uzak etsin inşallah canım
amin canm amin

veeee güzel bi haber daha verim mart ayinda taşınıyorum inşallah canlarim icim icime sıgmiyo cok mutluyum ama bi yandanda korkuyorum ya yapamassam mutlu olamassam huzurlu olamassam diye bi yandan sevinc heyecan heves bi yandan da korku değişik duygular icindeyim vallahi canlarim

veeee güzel bi haber daha verim mart ayinda taşınıyorum inşallah canlarim icim icime sıgmiyo cok mutluyum ama bi yandanda korkuyorum ya yapamassam mutlu olamassam huzurlu olamassam diye bi yandan sevinc heyecan heves bi yandan da korku değişik duygular icindeyim vallahi canlarim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar