Farkli doktorda haftalar birbirini tutmyor yardim edin

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Esra gümüş tarafından oluşturulan Farkli doktorda haftalar birbirini tutmyor yardim edin başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,804 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Farkli doktorda haftalar birbirini tutmyor yardim edin
Konbuyu başlatan Esra gümüş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nazlıgül

Esra gümüş

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kizlar son adet tarihim e gore 31 haftalık hamileyim ama dewlette surekli dokyor degidtifi icin hafta olarak hep geriden soyluyorlar bugün gittim 29 dediler sizde de oldumj acaba

Esra gümüş

Kayıtlı Üye
rank
Özel hastaneye gidince dogru çıkıyor 16+1 diyor ama devlet 15 haftalık diyor oynuyor biraz
Ya morelm cok bozuldu 2 hafta geride görünüyor oyle pazartesi ozele gidicem tekrar
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Özel hastaneye gidince dogru çıkıyor 16+1 diyor ama devlet 15 haftalık diyor oynuyor biraz
Galiba ozel hastanede son adet tarihine gore hesapliyor bnce

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kizlar son adet tarihim e gore 31 haftalık hamileyim ama dewlette surekli dokyor degidtifi icin hafta olarak hep geriden soyluyorlar bugün gittim 29 dediler sizde de oldumj acaba
Bunun senin hamileliğinle ilgisi yok her ultrason cihazının ölçümleri farklı ve özellikle devlet hastaneleri o cihazın ölçümünü baz alıyo son adet tarihine göre hesaplamayı yaparsan en doğrusu o olur bende devlete her gittiğimde iki hafta özel de bi hafta fazla söylüyorlardı bi uzmanla görüştüm cihazlardan kaynaklanıyor sen son adet tarihine göre hesapla dedi her ultrason cihazının yazılımı farklıymış

Esra gümüş

Kayıtlı Üye
rank
Bunun senin hamileliğinle ilgili yok her ultrason cihazının ölçümleri farklı ve özellikle devlet hastaneleri o cihazın ölçümünü baz alıyo son adet tarihine göre hesaplamayı yaparsan en doğrusu o olur bende devlete her gittiğimde iki hafta özel de bi hafta fazla söylüyorlardı bi uzmanla görüştüm cihazlardan kaynaklanıyor sen son adet tarihine göre hesapla dedi her ultrason cihazının yazılımı farklıymış
Devlette hep oyle oluyor sureklidde doktor cihaz degistigi icin inan hic bisry anlamyorum en iyisi ozele gitmek igneden ipligie kdr herseyinj soyluyorlar dewlette sormassan bisey soylemyorlar bile

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar