Fasulye benzerse erkek mi ?

• Konbuyu başlatan Sedef7447
  • Toplam 7 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sedef7447 tarafından oluşturulan Fasulye benzerse erkek mi ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 570 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Fasulye benzerse erkek mi ?
Konbuyu başlatan Sedef7447
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aselaras
S

Sedef7447

Guest
Ulturasonda kese eyer fasulyeye benzerse erkek nohut gibi yuvarlak olursa kız oluyormuş böyle bir durum yaşayan bu olayı bilen varmı

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Ulturasonda kese eyer fasulyeye benzerse erkek nohut gibi yuvarlak olursa kız oluyormuş böyle bir durum yaşayan bu olayı bilen varmı
Bende ilk defa duydum canım . Ama şunu fark ermedim değil kızımda keseyi ilk gördüğümüzde daha top gibiydi şimdi oğluma hamileyim bunun kesesini ilk gordugumde daha uzunlamasinaydi.🤗 ama ne kadar alakasi var bilmiyorum tabi canim 😇

Filiz068283

Kayıtlı Üye
rank
Alakası yok canım bende duydum benimde fasulye gibiydi ama cinsiyet kız öyle şeylere inanma canım psikolojik olarak insanı yıpratır beni gören erkek dedi yok karnın sivri yanların boş erkek yüzün parladi erkek ilk hareketlerini sağda hissettim hemde 12 haftalikken erkek dediler çevremdekiler mide bulantısı olmadı ellerim çok kurudu karbonat lavabo açıcı yani aklına gelebilecek herseyi duydum yüzük testi bile erkek gösterdi herkesin aynı olmuyor hamileliği onun için en iyisi ayrıntılı ultrasonu bekle en sağlıklı çünkü doktorlar bile yanılıyor kız diyor doğumda erkek erkek diyor kız doğuyor onun için çok takılma canım kusura bakma biraz uzun oldu sanırım Rabbim sağlıklı eli ayağı düzgün hayırlı evlat nasip etsin inşallah ☺

Tüm sayfalar yüklendi.