Fetal dolplerr kullananlar bakabilir mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hamilelik Belirtileri kategorisinde Fatmakkk tarafından oluşturulan Fetal dolplerr kullananlar bakabilir mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 463 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hamilelik Belirtileri
Konu Başlığı Fetal dolplerr kullananlar bakabilir mi
Konbuyu başlatan Fatmakkk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Fatmakkk

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar ben adete göre 6 haftalık hamileyim daha doktora gidemedim arabamız yok diye ama adetten on gün sonra ilişki oldu o yüzden ne zamanlı bebek bilmiyorum fetal dolplerr denedim normalde 12 haftadan önce kalp atışı duyulmaz diyorlar ama ben denedim ses geliyo benim durumunu yaşayan var mı aranizda yanlış duymuş olamam demi 4 kere falan denedim hep duydum 114 124 arası atış gösteriyor . Kimisi annenin kalp atışı duyulur diyor da ben ilk çocuğumda sol kasıklarım da duyardım hep bunu da direk oraya koydum ses geliyor kendi kalp atisim olmaz değil mi doktora da gitmedigim için kalp atışı oluştu mu oluşması mi onunda bilmiyorum eşimin işlerinden dolayı gidemiyorum doktora biz koydeyiz doktor şehir merkezinde o yüzden aklım karıştı fetal dolpler 12 haftadan önce duyulmazsa benim duyduğum kimin kalp atışı acaba

Sunny

Kayıtlı Üye
rank
Bence de bebeğin kalp atışı değildir. 6 haftada ultrasonla karından duyamadıkları bile oluyor, sen fetal doppler ile hiç duyamazsın.

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
6. Haftada duyulması normal değil canım ultrasonda bile duyulmama ihtimali oluyor çatı muayenesi yapıyorlar

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar