Sorum var Fetal eko

• Konbuyu başlatan Fetal eko
  • Toplam 2 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Fetal eko tarafından oluşturulan Fetal eko başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 374 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Fetal eko
Konbuyu başlatan Fetal eko
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi
F

Fetal eko

Guest
Merhaba arkadaşlar 24 haftalık hamileyim doktorum geçen haftalarda detaylı ultrasonla bakti bı sorun olmadığını syledi sadece uygun bı zamanda devlet Hastanesi'nde kadın doğum doktoruna fiş kesip fetal eko yaptırın dedi bende kestim gttim bi kagitta verdi üstünde detaylı USG ve fetal eko yazıyor gttim bugün devletteki doktor yüzüme bile bakmadan bunlara perinatoloji bakıyor ve doktor yok hastanede istifa etmiş dedi fetal eko içinde hemşiresi bilgi verdi çocuk kardiyolojisinden yaptırın dedi bende cocuk kardiyolojisinden randevu almak için aradım yaşınız 18 den büyük diye randevu veremem dediler doktorumu arayıp syledim mutlaka fetal ekoyu yaptr dedi çocuk kardiyolojisonden alakası yok kadın doğumdan yapılıyor dedi bende ne yapacağımı sasrdim herkes ayrı bişey diyor lütfen yardımcı olun fetal eko yaptıran varmi nasıl yaptırdınız nerde yaptrdiniz

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Merhaba arkadaşlar 24 haftalık hamileyim doktorum geçen haftalarda detaylı ultrasonla bakti bı sorun olmadığını syledi sadece uygun bı zamanda devlet Hastanesi'nde kadın doğum doktoruna fiş kesip fetal eko yaptırın dedi bende kestim gttim bi kagitta verdi üstünde detaylı USG ve fetal eko yazıyor gttim bugün devletteki doktor yüzüme bile bakmadan bunlara perinatoloji bakıyor ve doktor yok hastanede istifa etmiş dedi fetal eko içinde hemşiresi bilgi verdi çocuk kardiyolojisinden yaptırın dedi bende cocuk kardiyolojisinden randevu almak için aradım yaşınız 18 den büyük diye randevu veremem dediler doktorumu arayıp syledim mutlaka fetal ekoyu yaptr dedi çocuk kardiyolojisonden alakası yok kadın doğumdan yapılıyor dedi bende ne yapacağımı sasrdim herkes ayrı bişey diyor lütfen yardımcı olun fetal eko yaptıran varmi nasıl yaptırdınız nerde yaptrdiniz
Kuzum Özele de görünmeni tavsiye ederim

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Canım çocuk doktorundan fetak eko yapman için bebeğin doğması lazım ki o nasıl doktor öyle kadın doğum doktoru bakıyor. Başka doktora gözük canım evet fetal eko yu perinatlojı doktorları yapıyor sen başka perinatoloji dotkoruna gözük

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 38. Haftasındasınız.
Bebeğin organları tamamen gelişti. artık dışarı hayata hazırız. Bundan sonraki
en büyük sıkıntımız beklemek. bütün anne adayları hemen doğum yapacağını düşünür. Ayak bileklerindeki şişlikler iyice artar. preeklampsiye tekrar dikkat.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 48 cm ağırlıgı 2950 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar