Fikir olsun 🤍

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Nur123 tarafından oluşturulan Fikir olsun 🤍 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,247 kez görüntülenmiş, 40 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Fikir olsun 🤍
Konbuyu başlatan Nur123
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Aysima
Bükra
Berika
Biray
Ferzin
Tuana
Hem kararsız olan bana yardım edersiniz diye düşündüm hemde kız annelerine güzel isimlerle geldim fikir olsun 🥰🥰🥰

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Aysima
Bükra
Berika
Biray
Ferzin
Tuana
Hem kararsız olan bana yardım edersiniz diye düşündüm hemde kız annelerine güzel isimlerle geldim fikir olsun 🥰🥰🥰
Saglikli olsun canim duwundum Tuana guzel🙂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aysima
Bükra
Berika
Biray
Ferzin
Tuana
Ben Azeri olduqum ucun burda turk adlari soramiyorum amma duwunuyoruzda Yusuf istiyoruz nasib iwte rebbim kismet ederse inwallah🤲🏻

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Saglikli olsun canim duwundum Tuana guzel🙂

Ben Azeri olduqum ucun burda turk adlari soramiyorum amma duwunuyoruzda Yusuf istiyoruz nasib iwte rebbim kismet ederse inwallah🤲🏻
Adı ile yaşasın canım çok güzel isimler var koymak istersen erkek için 😇🤲🤲

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Adı ile yaşasın canım çok güzel isimler var koymak istersen erkek için 😇🤲🤲
Cok tewekur ederim canim biliyorum cok var amma babasi diyor Azerbaycan isimi bizde Yusif duwunuyoruz sizde Yusife Yusuf diyorsunuz bakacagiz artiq 🙂

Sag salim gelsinlerde bawka bi wey istemeyiz Tuana beyendinmi canim?

Mehri

Kayıtlı Üye
rank
Aysima
Bükra
Berika
Biray
Ferzin
Tuana
Kizz Tuana daha quzel 🤩 benimde 3ci bebis kiz olsa adini Nilay koyacakdim ablasininn ismi Nuray simdi oglum olacaq ad bulamiyorum😍 insallah Turk adi koymaq istiyoruz 😊salikli gelsinler insallar🤲

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Cok tewekur ederim canim biliyorum cok var amma babasi diyor Azerbaycan isimi bizde Yusif duwunuyoruz sizde Yusife Yusuf diyorsunuz bakacagiz artiq 🙂

Sag salim gelsinlerde bawka bi wey istemeyiz Tuana beyendinmi canim?
Tabi canım ben bu isimleri beğendim ama karar veremiyorum bir türlü sizden de fikir almak istedim 😇 Tabi Azerbaycan isimleri hemen hemen aynı zaten bizimki ile benim arkadaşım var hatta Azerbaycan'ı çok tatlı çok naif bir kız 🥰

Kizz Tuana daha quzel 🤩 benimde 3ci bebis kiz olsa adini Nilay koyacakdim ablasininn ismi Nuray simdi oglum olacaq ad bulamiyorum😍 insallah Turk adi koymaq istiyoruz 😊salikli gelsinler insallar🤲
Sende sağlıkla kavuş canım benim 🤲🤲🤲🥰🥰🥰 düşündüğünüz var mı isim olarak 😇

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Bencede tuana diqerleri bi deqisik qeldi bana 🤭 oqlum war adı Burkay ♥️ rabbim nasip ederse kızım olucak onun adınida Amine ♥️ koycaz 🥰 anlamlarna bakın ona qore koyun bence ahirette isimlermzle caqrilacaqz. Tuananin anlami quzeldi cennete yaqmur damlasının adiydi yanlimiyrsam, bende çok düşündüm ama eşim istemedi. Cinsiyeti oqrenmeden quzeller quzeli bi kz bebisi qorduk tanıdık qozümz düştü adını sorduk Amine'ymis 😍 eşim dedi qulüm kızımızı olursa adı Amine olsun 🥰 2 qün snra kizimzn olacqni oqrendik 🤭 böyle bi anımız oldu bizim 🤭

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Bencede tuana diqerleri bi deqisik qeldi bana 🤭 oqlum war adı Burkay ♥️ rabbim nasip ederse kızım olucak onun adınida Amine ♥️ koycaz 🥰 anlamlarna bakın ona qore koyun bence ahirette isimlermzle caqrilacaqz. Tuananin anlami quzeldi cennete yaqmur damlasının adiydi yanlimiyrsam, bende çok düşündüm ama eşim istemedi. Cinsiyeti oqrenmeden quzeller quzeli bi kz bebisi qorduk tanıdık qozümz düştü adını sorduk Amine'ymis 😍 eşim dedi qulüm kızımızı olursa adı Amine olsun 🥰 2 qün snra kizimzn olacqni oqrendik 🤭 böyle bi anımız oldu bizim 🤭
Maşallah canım diğer isimlerinde anlamı çok hoşuma gitti anlamlarına da bakıyorum Berika şimşek parıltısı demek Ferzin kraliçe Biray ay gibi tek olan demek Aysima Nur yüzlü ay yüzlü uğurlu nurlu anlamında Bukra Arapça kökenli bir isim sabah, yarın anlamında kullanılıyor 😇 Oğlumun ismi de Abdullah 🥰

Sağol canım 😇

Sağol canım 😇
Benim Tuana ile Aysima çok hoşuma gitti valla
Değil mi insan işin içinden çıkamıyor 🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar