Fikir verin lutfen

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Bahoo tarafından oluşturulan Fikir verin lutfen başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 476 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Fikir verin lutfen
Konbuyu başlatan Bahoo
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Omerin annesi

Bahoo

Kayıtlı Üye
rank
Ben 11+5 hamileyim dün bebegin ense kalinligi ölcüldü ve 2.5mm cikti doktor tam sinirda o yuzden kan almam gerekiyor kontrol icin dedi... internette arasdirdim 2.5mm olanlar sagliklu 3 mm olanlardan itibaren bi rahatsislik söz konusu 6mm den sonrasi down sendromu yazior... dünden beri kafami kurcaliyor böyle bisi basina gelen varmi 34nyasindayim acaba bebegim sagliklimi,? Cuma tr ucuyorum kafam hic rahat degil...

Omerin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Banada ayni sey dendi kan verdim normal cikmasina ragmen doktorlar her olumsuzlugu oraya bagliyolar allah bilir ne olacagina ne kadar test yapsan kafan o kadar karisicak insallah hic birsey yoktu

Bahoo

Kayıtlı Üye
rank
Banada ayni sey dendi kan verdim normal cikmasina ragmen doktorlar her olumsuzlugu oraya bagliyolar allah bilir ne olacagina ne kadar test yapsan kafan o kadar karisicak insallah hic birsey yoktu
Of ya kafamin icinde kurt var resmen... bugun kan vericem orda 99% cikiyormus... ama hem 2.5mm sinirda bu degerle olanlarda birsey olmuyor diyor hem kan vermen lazim garanti icin diyor.. anlamadim bende😪 sizde kac mm cikmisdi?

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Of ya kafamin icinde kurt var resmen... bugun kan vericem orda 99% cikiyormus... ama hem 2.5mm sinirda bu degerle olanlarda birsey olmuyor diyor hem kan vermen lazim garanti icin diyor.. anlamadim bende😪 sizde kac mm cikmisdi?
Unutma cnm biz hamile kalınca herşeyi göze alıp kalıyoruz o yüzden kendini üzme sakın o taramalara güvenme yanlış çıkıyor hep zaten taramalara bakarsak herkes bebegini aldırır sakın üzülme dua et saglıklıca lucaklarımıza alalım bebişleri inşallah 🤲🤲🤲

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
Ben 11+5 hamileyim dün bebegin ense kalinligi ölcüldü ve 2.5mm cikti doktor tam sinirda o yuzden kan almam gerekiyor kontrol icin dedi... internette arasdirdim 2.5mm olanlar sagliklu 3 mm olanlardan itibaren bi rahatsislik söz konusu 6mm den sonrasi down sendromu yazior... dünden beri kafami kurcaliyor böyle bisi basina gelen varmi 34nyasindayim acaba bebegim sagliklimi,? Cuma tr ucuyorum kafam hic rahat degil...
Kafana takma o kadar hamileliğin tadını çıkar bende ilk hamileliğimde ay bunu böyle dedi ay şu şöyle mi diye kuruntu yaptım hamileliğimde anlamadım bir şey inşallah sıkıntı yoktur

Omerin annesi

Kayıtlı Üye
rank
2.6 mm gibi birseydi benimde hala biseyler diyolar bebegin kalbi delik diyilar allaha biraktim

Tüm sayfalar yüklendi.