Sorum var Fikir

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nur25 tarafından oluşturulan Fikir başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 691 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Fikir
Konbuyu başlatan Nur25
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Canlarim fikirlerinizi alayim bebek bakim çantası birtane var ama eski model sizce yeni çanta alsammi almasammi? Bide alacaksam hangi markayı almaliym hangileri daha kullanisli?
Canım ben ekstra çanta almadım geçen sene fiyatlarda yüksek değil di ama israf olsun istemedim birde çantaların hepsi aynı tip herkeste var aynısi olsun istemedim 😊 evde olan büyük içi geniş çantamın içine çanta içi düzenleyici aldım biberonu da her şey çok rahatlıkla yerleştiriyorum kullanışlı yani öyle bişey yapabilirsin

Nur25

Kayıtlı Üye
rank
Canım herşey ateş pahası olmuş kullanışlıysa onu kullan alma bence yine de sen bilirsin😊
😘Sağol canim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzum bence maddi durumuna göre hareket et
Sağol canim eskisini kulancam 🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzum bence maddi durumuna göre hareket et
Sağol canim eskisini kulancam 🥰
Canım ben ekstra çanta almadım geçen sene fiyatlarda yüksek değil di ama israf olsun istemedim birde çantaların hepsi aynı tip herkeste var aynısi olsun istemedim 😊 evde olan büyük içi geniş çantamın içine çanta içi düzenleyici aldım biberonu da her şey çok rahatlıkla yerleştiriyorum kullanışlı yani öyle bişey yapabilirsin
Dogrudur canim,🥰🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar