Fizyolojik serum burun aspiratöru

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Duruu tarafından oluşturulan Fizyolojik serum burun aspiratöru başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 446 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Fizyolojik serum burun aspiratöru
Konbuyu başlatan Duruu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Duruu

Duruu

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar fizyolojik serum ve burun aspiratöru aldık bugün doktor yazzdi nasıl kullamaliyim bebegim 10 günlük burnu tıkalı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kızlar fizyolojik serum ve burun aspiratöru aldık bugün doktor yazzdi nasıl kullamaliyim bebegim 10 günlük burnu tıkalı

Balığın annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ya aspiratör büyük geldi nedense bende birqz fazla sıkıp ters cevirdim öylede kustu gibi geldi ama bilmiyorum kustumu yoksa balgammi çıkardı sizce
Ben Instagram izledim siringayla sıktı bebeği baş aşağı çevirdi hani gazını çıkarırken kolumuza yatırıyoruz ya öyle sonra burnundan çıktı ama aspiratör kullanmadı bide öyle dene istersen YouTube video var yazarsan serum suyu ile bebek burnu nasıl açılır görürsün canim

Duruu

Kayıtlı Üye
rank
Ben Instagram izledim siringayla sıktı bebeği baş aşağı çevirdi hani gazını çıkarırken kolumuza yatırıyoruz ya öyle sonra burnundan çıktı ama aspiratör kullanmadı bide öyle dene istersen YouTube video var yazarsan serum suyu ile bebek burnu nasıl açılır görürsün canim
Evet o vidyolari falan izledimde hani bebegim daha çok küçük okadari fazla olur gibime geliyor doktor iki üç damla sıkman yeterli dedi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar