Sorum var Folbiol

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Merve Nur tarafından oluşturulan Folbiol başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 895 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Folbiol
Konbuyu başlatan Merve Nur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ayshe❣️

Bir Mucizee

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar folbiol 5 mg çok fazla diyorlar sizce zararlımı down sendromu yada otizim kadar gider filan diyorlar ben 4+5 de başladım 11 haftama giricem günde 5 mg aldım bir tane zaten 12 de bırakılıyor diye biliyorum
Sağlık ocağı mı verdi ? Onu kullanma, gereginden fazla o, regenesis öneririm ya da folidoce.

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar folbiol 5 mg çok fazla diyorlar sizce zararlımı down sendromu yada otizim kadar gider filan diyorlar ben 4+5 de başladım 11 haftama giricem günde 5 mg aldım bir tane zaten 12 de bırakılıyor diye biliyorum
Bende folbiol kullanmıştım her iki gebeliğimde de hiçbir sıkıntı olmadı çok şükür

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
5 mg doz çok değil canım doktorun senin durumuna göre o ilacı uygun görmüş bizler senin durumunu bilmiyoruz sonuçta tavsiye ile ilaç alma

Merve Nur

Kayıtlı Üye
rank
Bende folbiol kullanmıştım her iki gebeliğimde de hiçbir sıkıntı olmadı çok şükür
Oyyy canım sağol içimi rahatlattın valla kaç aha kadar aldın birer tane aldın demi günlük
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

5 mg doz çok değil canım doktorun senin durumuna göre o ilacı uygun görmüş bizler senin durumunu bilmiyoruz sonuçta tavsiye ile ilaç alma
Bana dahiliyeci vermişti canım zaten sağlık ocağına gideceğim yarın soracağım

A

Adsız anne adayı

Guest
Gebelik öncesinden basladigim bı ilaç idi hiç bir sıkıntısını görmedim doktorda yazmıştı gebe iken sanırım ilk üç ay kullandım yanlış Bilgi olmasin

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar