Sorum var Folik asit

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde dilera tarafından oluşturulan Folik asit başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 248 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Folik asit
Konbuyu başlatan dilera
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

dilera

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba. Bügün 5 haftalık hamile olduğumu öğrendim ve çok tartişmalı bu konu olan folik asitle ilgili bilgi almak istiyorum. Siz kullandınız mı kullanmasak sağlıklı beslensek yeterli olur mu

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba. Bügün 5 haftalık hamile olduğumu öğrendim ve çok tartişmalı bu konu olan folik asitle ilgili bilgi almak istiyorum. Siz kullandınız mı kullanmasak sağlıklı beslensek yeterli olur mu
Bende ilk oğlumda kullandım ikincisi n dede aldım da pek kullanmadım açıkçası

Demoş51

Kayıtlı Üye
rank
Tabiki de kullanacaksın, ne kadar sağlıklı beslesende ilaç olarak âldığın folk asit mg'nı besinlerde her gün toparlayamabilrsin ve bebeğinn ilk üç ayı özellikle beyin gelişimi için çok önemli folik asit eksikliğiňde meydana gelen durumları araştır. Daha ileri vâkitte, magnezyum,demir, kaň içinde ilaçlâra ihtiyaç duyabilirsin ama folik asit net.hamilelikten 3 ay önce başlatıyorlar birde daha iyi diye

Tüm sayfalar yüklendi.