(FOTOĞRAFLI)Yerlesme kanaması? Lutfen midesi bulanan bakmasın...

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hamilelik Belirtileri kategorisinde Nuddla tarafından oluşturulan (FOTOĞRAFLI)Yerlesme kanaması? Lutfen midesi bulanan bakmasın... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,255 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hamilelik Belirtileri
Konu Başlığı (FOTOĞRAFLI)Yerlesme kanaması? Lutfen midesi bulanan bakmasın...
Konbuyu başlatan Nuddla
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nuddla

Nuddla

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba. Ben 2019 yilinda dış gebelik sonucu iç kanama gecırıp ameliyat ile sol tupumu kaybettim.2 ay sonra da spiral taktirdim. Bu ay adetim 4 gun gecti ve bugun 5. Gun. Ilk iki gun kahverengi lekelenme oldu bir iki defa,3 ve 4. Gunler ise açık pembe lekelenmeler fakat yalnizca wc ye gidip pecete ile kendimi temizledigimde geldi.Bugun ise sabah bu sekilde peceteye gecen pembemsi kanama devam ediyor fakat sadece lavaboya gittigimde altima yerlestirdigim peceteye 2/3 damla kadar gecmis oluyor. Surekli adet oldum olacakmisim gibi ince bi sancim var kasik bolgemde.Yardimci olun lutfen yerlesme kanamasi olma ihtimali varmi?(cocuk dusunmuyorum bu arada)
20211122_081541.jpg

Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bu arada geecikmenin ilk gunu yaptigim test saatler sonra silik belirmisti,bugun yaptigim test negatif gorunuyor. Ama adetim bi turlu sokmuyor

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Geçen ay ablaminda ayni oldu oda test yaptı negatif çıktı hormonal değişiklikler den dolayı öyle olmuş bide antibiyotik falan kullanmisti o ay hastalanmadi canım aynı böyle pembe gekiyordu sende bı doktora görün istersen

Nuddla

Kayıtlı Üye
rank
Geçen ay ablaminda ayni oldu oda test yaptı negatif çıktı hormonal değişiklikler den dolayı öyle olmuş bide antibiyotik falan kullanmisti o ay hastalanmadi canım aynı böyle pembe gekiyordu sende bı doktora görün istersen
Hic ilac kullanmiyorum,adetimde gebeliklerim harici hic gununu gecmez.O sebeple biraz endise ettm,bir iki gun bekleyip doktora gidecegm adet olamazsam.Tesekkurler cevabin icin canm

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba. Ben 2019 yilinda dış gebelik sonucu iç kanama gecırıp ameliyat ile sol tupumu kaybettim.2 ay sonra da spiral taktirdim. Bu ay adetim 4 gun gecti ve bugun 5. Gun. Ilk iki gun kahverengi lekelenme oldu bir iki defa,3 ve 4. Gunler ise açık pembe lekelenmeler fakat yalnizca wc ye gidip pecete ile kendimi temizledigimde geldi.Bugun ise sabah bu sekilde peceteye gecen pembemsi kanama devam ediyor fakat sadece lavaboya gittigimde altima yerlestirdigim peceteye 2/3 damla kadar gecmis oluyor. Surekli adet oldum olacakmisim gibi ince bi sancim var kasik bolgemde.Yardimci olun lutfen yerlesme kanamasi olma ihtimali varmi?(cocuk dusunmuyorum bu arada)Ekli dosyayı görüntüle 1238

Bu arada geecikmenin ilk gunu yaptigim test saatler sonra silik belirmisti,bugun yaptigim test negatif gorunuyor. Ama adetim bi turlu sokmuyor
Kanama bu kadar fazla olmaz ki bide herkeste farklı benim iki kızım da da yerleşme kanamam olmadı

M

Melikeum

Guest
Hemen ilk ayda olmuyo yerleşme kanaması 3. Ayda 4. Ayda oldu benim iki bebeğimdede doktora gitmnde fayda var yada en azından sağlık ocağında kan testi ver sen benim gibi sıkıntı anlatmışsın ihmal etme bence

Nuddla

Kayıtlı Üye
rank
Hemen ilk ayda olmuyo yerleşme kanaması 3. Ayda 4. Ayda oldu benim iki bebeğimdede doktora gitmnde fayda var yada en azından sağlık ocağında kan testi ver sen benim gibi sıkıntı anlatmışsın ihmal etme bence
Yanlış biliyorsun kuzum,yerleşme kanaması adı üstünde yerleşme aşamasında olur :) Istisnalar muhakkak vardır ama implantasyon kanamasının sebebi zaten embriyonun rahime tutunmaya çalışması. Devam ediyor bu kanama,adetime hic benzemiyor ama yine de gozlemleyip duruma gore hareket edecegm. Tesekkurler cevabin icin :)

Kanama bu kadar fazla olmaz ki bide herkeste farklı benim iki kızım da da yerleşme kanamam olmadı
Yani az biraz araştırma yapınca herkeste farkli seyrettigini gördüm. Bekleyip gorecegim bende artk

Konuma cevap veren guzel kadınlar ;) Bugun hastalandim sukur. Gebeliklerim disinda adet gecikmesi hic yasamadigim icin,e bir dis gebelik ve ic kanama ile ölüme de çelme takmış biri olarak haliyle çok endiselenmistim. Neyse ki gecti,onumuzde ki ay da gecikme yasarsam doktora gorunurum diye dusunuyorum. Belki kist vs vardir. Tesekkur ederim destekleriniz icin

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar