Galiba kendi isteğimle sezaryen olacağım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Chyperus tarafından oluşturulan Galiba kendi isteğimle sezaryen olacağım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 492 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Galiba kendi isteğimle sezaryen olacağım
Konbuyu başlatan Chyperus
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan MUHMER❤️

Burcu34

Kayıtlı Üye
rank
Canım, Rabbim kızını sana bağışlasın, yokluğunu göstermesin inşallah 🤲🏻 Çok teşekkür ederim iyi dileklerin için. Akışına bırakıp kendimi biraz motive etmeye çalışmak en iyisi olacak galiba. Zaten kızım daha dönmemiş belki de mecburi şekilde sezaryen olmam gerekecek. Rabbim hepimizin hakkında hayırlısını nasip etsin 🤲🏻 🦋
Saol cnm teşekkür ederim kesinlikle öyle akışına brkmk gerekiyor zmn herşeyin ilacı bnmde öyle oldu dönmedi ve sezeryan oldu belki snnde öyle olck hrşeyin Hayrlısı olsun

Ravzanin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba,hepinize iyi pazarlar 🥰
Birkaç gündür kafamı kurcalayan bir şey var ama tam emin olamıyorum, fikirlerinizi almak istedim. Daha önce buraya konu açmıştım 7 sene önce 20 haftalık ikizlerimi kaybettim diye. Bazılarınız biliyordur. Şuan 33 haftalık hamileyim çok şükür ama sanırım yeniden normal doğumu psikolojik olarak kaldıramayacakmışım gibi geliyor. Kendi isteğimle sezaryen olmak istiyorum ama çok kararsız kaldım. Fikirlerinizi belirtirseniz çok mutlu olurum. 🥰🦋🤍
Başın sağolsun cnm,hiç öyle düşünme ben iki sene önce doğum anında bebeğimi kaybettim,sezeryan doğumdu ve 17 günlük kızım var şuan seni cokk iyi anlıyorum doğuma gidene kadar ben nasıl yapicam diye kndi kendimi yedim bitirdim ama o an yeterki doğum yapıyım diyor insan mevlam ne yazdıysa o oluyor... bekle hayırlısıyla ne sekil doktorun doğumu uygun görürse ona karar versin,ama eğer norml doğumunda sıkıntı görmüyorsa kndini yapamam diye geçmişinle şartlama.. çünkü norml doğum en sağlıklısı.En güzel şekilde kızına kavuşursun inş cnm 🌺

MUHMER❤️

Kayıtlı Üye
rank
Birkaç gündür kafamı kurcalayan bir şey var ama tam emin olamıyorum, fikirlerinizi almak istedim. Daha önce buraya konu açmıştım 7 sene önce 20 haftalık ikizlerimi kaybettim diye. Bazılarınız biliyordur. Şuan 33 haftalık hamileyim çok şükür ama sanırım yeniden normal doğumu psikolojik olarak kaldıramayacakmışım gibi geliyor. Kendi isteğimle sezaryen olmak istiyorum ama çok kararsız kaldım. Fikirlerinizi belirtirseniz çok mutlu olurum. 🥰🦋🤍
Bence
7 sene baya olmuş ben de 1 yıl önce 39 haftalık bebeğimi kaybettim 😔 çok kötü bı duygu sürekli sanki bı bebek agliyormus gibi ses geliyordu o kadar ki kötü bı durum çok şükür rabbime 35+2 haftalık hamileyim ne gelirse Allah'tan gelir ama sen iyi düşün ki iyi olsun rabbim sağ salim sağlıkla bebeğini kucağına almayı bekleyen herkese sağ salim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲🏻

Tüm sayfalar yüklendi.