Sorum var Gamzehümeyra

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Dilek4747 tarafından oluşturulan Gamzehümeyra başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,646 kez görüntülenmiş, 53 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gamzehümeyra
Konbuyu başlatan Dilek4747
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Dilek4747

Dilek4747

Kayıtlı Üye
rank
❤️☺️
Bende merak ediyorum, hep gözüm post arıyor, inşallah hayırlısı ile kucağına almıştır 🤲
Ayn ya bende giriyorum gözüm arıyor doğurdum diye ama yok merak ettim post açıyım dedim belki bilen vardır diye. İnşallah cnm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yok cnm bana suni sancı verdiler diye yazmıştıya oraya yazdım. Naptin diye 🥰
Hm anladım cnm ☺️

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ben gamzeyi çok merak ediyorum dünden beridir aklım onda acaba doğum yaptımı yada hala sancı mı çekiyor rabbim tüm hamilelerin yardımcısı olsun Bi avazda kurtulursunuz inş 🤲🤲
Bende post acacaktim dogurdumu diye Allah işini gücünü rast getirsin gamzeme kolay doğumlar nasip etsin

Dilek4747

Kayıtlı Üye
rank
En son gece girmiş uygulamaya, iyidir inş, bebegi ile meşgul olunca dönemedi galiba
İnş cnm ya aklıma takıldı uzandım uykuya daldım anlık rüyasını gördüm doğum yapmıştı merak oldu bana ☺️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende post acacaktim dogurdumu diye Allah işini gücünü rast getirsin gamzeme kolay doğumlar nasip etsin
Amin inş cnm

Tüm sayfalar yüklendi.