Gaz damlası

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynep’in annesii tarafından oluşturulan Gaz damlası başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,125 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gaz damlası
Konbuyu başlatan Zeynep’in annesii
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynep’in annesii

Zeynep’in annesii

Kayıtlı Üye
rank
Herkese merhaba kızım 1 aylık bugün doktor gaz damlası verdi eczacı üzerine sabah 8 öğlen 8 akşam 8 damla yazmış eşimde doktor günde 8 damla dedi diyor kararsız kaldım siz nasıl kullandınız damlanın adı metsil

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Herkese merhaba kızım 1 aylık bugün doktor gaz damlası verdi eczacı üzerine sabah 8 öğlen 8 akşam 8 damla yazmış eşimde doktor günde 8 damla dedi diyor kararsız kaldım siz nasıl kullandınız damlanın adı metsil
Evet canım metsil 8er damla veriliyor eczacı doğru olanı yazmış ama dr ne dediği daha önemli

Zeynep’in annesii

Kayıtlı Üye
rank

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Ya ben kızımla ilgileniyordum eşim dinliyordu doktoru o da kararsız kaldı bende kullanan olmuştur diye sormak istedim
Yani ben 8er damla kullanıldığını biliyorum eminim buna yeğenime kendim verdim birkaç defa ama yinede için rahat etmezse pazartesiye kadar kullanma sağlık ocağını arayıp sor sonra kullan

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar