Sorum var Gaz sancısı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sinem&masal tarafından oluşturulan Gaz sancısı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 777 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gaz sancısı
Konbuyu başlatan Sinem&masal
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Sinem&masal

Kayıtlı Üye
rank
Masal hanım sanci krizleti tutuyor cuma gunu randevumuz var kac gecedir masal da ben de perisan oldum inanin dogru duzgun yemek yiyemiyorum bugun bile oglen 4 e kadar ac kaldim esim geldi yemek soyledi su bile icemedim 5 dk da bir uykusundan uyaniyor beni emiyor 5 dk sonra aglama krizine giriyor bacaklarını karnina dogru iki buklum ediyo tuvaletini yapiyo anlamadim gitti perisan oldum kızlar dayanamıyorum kaynanamla konusmuyorum ailem de baska sehirde bu arada 1 aylık olduk metsil ve zinco ilaclari da fayda etmiyor

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Masal hanım sanci krizleti tutuyor cuma gunu randevumuz var kac gecedir masal da ben de perisan oldum inanin dogru duzgun yemek yiyemiyorum bugun bile oglen 4 e kadar ac kaldim esim geldi yemek soyledi su bile icemedim 5 dk da bir uykusundan uyaniyor beni emiyor 5 dk sonra aglama krizine giriyor bacaklarını karnina dogru iki buklum ediyo tuvaletini yapiyo anlamadim gitti perisan oldum kızlar dayanamıyorum kaynanamla konusmuyorum ailem de baska sehirde bu arada 1 aylık olduk metsil ve zinco ilaclari da fayda etmiyor
Kuzum masaj yapıyor musun peki bal sana bir teknik atacam Kayra da çok işe yaradı belki minikte de yarar
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben bunu yapıyorum hep çokta rahat çıkarıyor kuzum istersen denemediysen bir dene

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 38. Haftasındasınız.
Bebeğin organları tamamen gelişti. artık dışarı hayata hazırız. Bundan sonraki
en büyük sıkıntımız beklemek. bütün anne adayları hemen doğum yapacağını düşünür. Ayak bileklerindeki şişlikler iyice artar. preeklampsiye tekrar dikkat.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 48 cm ağırlıgı 2950 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Sinem&masal

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum masaj yapıyor musun peki bal sana bir teknik atacam Kayra da çok işe yaradı belki minikte de yarar
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben bunu yapıyorum hep çokta rahat çıkarıyor kuzum istersen denemediysen bir dene
Benim masal emince uyuya kaliyo bende gazini cikarmiyorum uykudan uyandirmiyorum yani

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Benim masal emince uyuya kaliyo bende gazini cikarmiyorum uykudan uyandirmiyorum yani
Uyandır kuzum o hatayı ben ilk başlar yaptım acısını Kayra çekti. Sen masaj yap yavaşça ha birde hep popodan çıkarmasını bekleme uyurken al kucağına sırtına vur ilk belden başla ritmik bir şekilde yukarı doğru vur bağırsak ve midesi çalışıyor öyle

en büyük sıkıntımız beklemek. bütün anne adayları hemen doğum yapacağını düşünür. Ayak bileklerindeki şişlikler iyice artar. preeklampsiye tekrar dikkat.

Sinem&masal

Kayıtlı Üye
rank
Uyandır kuzum o hatayı ben ilk başlar yaptım acısını Kayra çekti. Sen masaj yap yavaşça ha birde hep popodan çıkarmasını bekleme uyurken al kucağına sırtına vur ilk belden başla ritmik bir şekilde yukarı doğru vur bağırsak ve midesi çalışıyor öyle
Mutlaka deniycem kuzum bide şey uyaniyo mesela emiyo 5 dk sonra ayaklarini karnkna dogru kasiyo aglama krizine giriyor bu sancidan dolayi dimi kaldırıp omuzuma aliyorum sirtina vuruyorum susuyo yatirinca tekrar ayni

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Mutlaka deniycem kuzum bide şey uyaniyo mesela emiyo 5 dk sonra ayaklarini karnkna dogru kasiyo aglama krizine giriyor bu sancidan dolayi dimi kaldırıp omuzuma aliyorum sirtina vuruyorum susuyo yatirinca tekrar ayni
Aynen balım ayaklarını toplıyorsa sancodan ama sana attıpım videoyu da yap kalça kısmını karnına doğru ittir dizinden anüsünğ açık kalsın biraz o zaamn kolay çıkartıyor birde kalçaskna her bez almada masaj yap bez ile oda iyi geliyor ben hepsini denedim hepside iyi geliyor zaten sne 1 2 hafta yaparsın sonra masal kendi yapar emin ol

Sinem&masal

Kayıtlı Üye
rank
Aynen balım ayaklarını toplıyorsa sancodan ama sana attıpım videoyu da yap kalça kısmını karnına doğru ittir dizinden anüsünğ açık kalsın biraz o zaamn kolay çıkartıyor birde kalçaskna her bez almada masaj yap bez ile oda iyi geliyor ben hepsini denedim hepside iyi geliyor zaten sne 1 2 hafta yaparsın sonra masal kendi yapar emin ol
Salaklik bende gazini almadan uyutuyorum cocugu kac gecedir oda perisan oldu bende tuvalete bile gidemiyorum firsat bulup yavrum benin yuzumden aci çekiyor resmen

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Salaklik bende gazini almadan uyutuyorum cocugu kac gecedir oda perisan oldu bende tuvalete bile gidemiyorum firsat bulup yavrum benin yuzumden aci çekiyor resmen
Öyle deme kuzım hepimiz yavas yavaş öğreniyoruz. Bundan sonra daha. Çok dikkat edersin 😘

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Canım sen rezene çayı içebilirsin gazı engeller hemde süt yapar aynı zamanda günde iki defa yemeklerden sonra sade maden suyu içebilirsin hem yediklerinin gazını alır hem de süt yapar bebeğine de çok sıkıştığında kimyon verebilirsin ben bunları denedim faydasını gördüm sende dene istersen

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Çok geçmiş olsun canım her emzirmeden sonra mutlaka gazını çıkart bide gaz sancısı için bitkisel bir damla var Nurse Harveys diye onu da bir bak iyi gelir

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar