Gaz sancısı 😔😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Demet Arslan tarafından oluşturulan Gaz sancısı 😔😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,031 kez görüntülenmiş, 31 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gaz sancısı 😔😔
Konbuyu başlatan Demet Arslan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alyaa🌷🌷
Kızlar bebeğim 26 günlük gaz sorunu var çok aglıyor geceleri yatamıyor memeyi yerken aglıyor oysaki her memeden sonra gazını da çıkarıyorum gaz damlası da aldık fayda etmedi bunu bilen tecrübeli anneler ne yapmalıyım 😒😒

Kızlar bebeğim 26 günlük gaz sorunu var çok aglıyor geceleri yatamıyor memeyi yerken aglıyor oysaki her memeden sonra gazını da çıkarıyorum gaz damlası da aldık fayda etmedi bunu bilen tecrübeli anneler ne yapmalıyım 😒😒
Canım kimyon kaynat iç yyediğin yemeklernde koy

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
Bizim sorunumuz ☹️ dizime koyup gazini cikariyorum, karnina ve sirtina sicak havlu koyuyorum ise yaradi. Gaz damlalarının ise yaramadigi bi ara caresizlikten ayakta sallamaya başlamıştım hatta babam sarsildikca gaz sancisina iyi gelir demisti. Simdi sanci durumumuz eskisi kadar kotu degil.

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Canım karnına saat yönünde dairesel masaj yap ve bacaklarına spor hareketi yaptır ve sende kendindin kimyon tohumu al 1 şu bardağına 1 kaşık koyup demle iç kuzum🌹

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Bu günler gazın pik yaptığı dönemdir canım sen rezene çayı iç yemeklerinde bol kimyon kullan bebeğine de kimyon çayı verebilirsin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar