Sorum var Gaz sancısı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde tatlı telaşım kızım tarafından oluşturulan Gaz sancısı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 212 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gaz sancısı
Konbuyu başlatan tatlı telaşım kızım
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Hanımlar bebeğim geceleri uyuyamıyor kendisini ağlarken çok kasıyor affedersiniz tuvaletini de yapıyor niye böyle anlamadım karnı da şiş ve sert gaz mi bu gazsa gaz damlası iyi mi kimyon içiren var ben de mi öyle yapsam tecrübeli anneler lütfen yardımcı olun bebeğim rahat uyusun 😭
Anlattıkların gazdan kaynaklarınıyor. Bacaklarını da kendine çekerek ağlar emzirdikten sonra 15-20 dk dik bir şekilde dursun o sürede gazını çıkar. Kimyon çayı verebilirsin sende yemeklerine koy canım karnına saat yönünde masaj yap temizleme pamuğuna zeytinyağı dök poposuna yerleştir bir daha ki bez değişimine kadar kalsın faydasını görürsün sende günde iki tane sade maden suyu içebilirsin yediklerinin gazını alsın bebeğe geçmesin diye

tatlı telaşım kızım

Kayıtlı Üye
rank
Anlattıkların gazdan kaynaklarınıyor. Bacaklarını da kendine çekerek ağlar emzirdikten sonra 15-20 dk dik bir şekilde dursun o sürede gazını çıkar. Kimyon çayı verebilirsin sende yemeklerine koy canım karnına saat yönünde masaj yap temizleme pamuğuna zeytinyağı dök poposuna yerleştir bir daha ki bez değişimine kadar kalsın faydasını görürsün sende günde iki tane sade maden suyu içebilirsin yediklerinin gazını alsın bebeğe geçmesin diye
Çok teşekkür ederim canım uygulayacağım dediklerini inşallah

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Katılıyprum ayriyeten bir bez parçasını ütü ile ısıtıp karnına koyup öyle üstünü gidyirip bekletebilitsib. Gaz damlası vermeni önermem bağırsak tembellğ yapıyor çünkü. Ve bebek gaz masajları var ayaklarını bisikley haraketi yaptır 10 krz sonra ilk vir ayağını hafifçe karnına doğru itttir. Donra diğerini böyle yaparsan da gazını çıkartmaya yardımcı olursun 💕

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Allah razı olsun canım inşallah şifa olur bebeğim on iki günlük kimyon icirsem zararı var mıdır kusura bakma seni de yoruyorum bı de afferdersin gazın bir defa çıkması yeterli mı yoksa birkaç defa mı çıkar
Yarım çay bardağı sıcak suya yarım çay kaşığı kimyon koy demlenmesini bekle dibe çöker hemen sonra süz ılısın çok çok az şeker karıştırıp verebilirsin günde 2 çay kaşığı sabah akşam ben kızıma bu şekilde uyguladım faydasını da gördüm

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Hanımlar bebeğim geceleri uyuyamıyor kendisini ağlarken çok kasıyor affedersiniz tuvaletini de yapıyor niye böyle anlamadım karnı da şiş ve sert gaz mi bu gazsa gaz damlası iyi mi kimyon içiren var ben de mi öyle yapsam tecrübeli anneler lütfen yardımcı olun bebeğim rahat uyusun 😭
Evet kuzum gazı var kesinlikle hergun bir çay kaşığı zeytinyağı ver karnına bebek yağı ile masaj yap sen kendin rezene ve kimyon çayı tüket bol bol emzir her emzirmeden sonra gazını mutlaka çıkart gaz yapacak yiyecekleri tüketme

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar