Sorum var Gaz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bedia demir tarafından oluşturulan Gaz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 348 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gaz
Konbuyu başlatan Bedia demir
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alyaa🌷🌷

Bedia demir

Kayıtlı Üye
rank
5 bucuk ay sürdü bacim ama hala saatleri vat, onlar olmayınca hep mutsuz oluyor
İnşallah bizkide geçer şimdi hastaden geldim idra testi yaptım kim çıktı bu sefer yapacağım şardim Dr süt ver dedi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende gazdan yana çok çektim canım denemediğim damla kalmamıştı bitkisel olanları da denedik onalrda bı işe yaramadı.telefondan süpürge sesi dinletiyordum kuran dinletiyodum çocuk ağlaya ağlaya morariyodu🥴🥴 sebepsizce ağlıyordu 5ay boyunca anamı ağlattı inan uyku yemek dinlenme hiçbirini yapamadım gecem gündüzüm birbirine karıştı tam düzeldi rahat edicem derken bu sefer de alerjisi çıktı kaşı kaşı kan içinde bırakyo kendini yara bere içinde kalmış çocuk 🤦dertleri bitmezki bu da bitince ne çıkacak acaba Allah sanada kolaylık versin vallahi zor ya gaz sancısı
Aynı ben cnm ne gecemle gündüzüm birbire karşıtı az önce hastaneden geldin kum var dedi bu sefer

Yiğit Efe'm

Kayıtlı Üye
rank
Kızlara merhaba nasılsınız oğlumun çok gazı oluyor bırakmadık bitkisel dalma kullamdik hepsini denedik her hafta hastadeyim bitkisel çaylar veriyorum yok hiç bişey isey yatamıyoruz artık çok yorulduk hem o ben inan nezaman doğru düzgün yemek yedim ne zaman uyudumu hatırlamıyorum bana çare verin doktor kolik oldunu soyldi
Benim bebeğim de gazkolikti seni çok iyi anlıyorum insan uykuya dinlenmeye hasret kalıyor ama bu geçici bir süreç bunu unutma ben 4 aydır çektim tam 4 aylik oldu gaz problemi bitti çok şükür bizde çok şey denedik yaptık hiçbir işe yaramadı bol bol sırtına masaj yap altını açtığında bacaklarını hareket ettir zamana bırakacaksın sabırlı olacaksın Allah büyük bi bakmışsın bitmiş

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah bizkide geçer şimdi hastaden geldim idra testi yaptım kim çıktı bu sefer yapacağım şardim Dr süt ver dedi

Aynı ben cnm ne gecemle gündüzüm birbire karşıtı az önce hastaneden geldin kum var dedi bu sefer
Allah yardımcın olsun inşallah canm Allah şifa versin ne diyim 🥴

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank

Allah şifa versin bacim 🤲 gecer Allah'ın izniyle ☺️ kafaan cok takma, gecici bir surec sonucta bu

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
Geçici bı süreç ama inan o kadar yıprandım ki ve insan tek olunca çok zor birinden destek alamamak çok zor Allah gazlı bebek annelerine ekstra güç kuvvet versin inşallah ❤️🤲
Amin inşallah 🤲 emin olun bu sorunu gayet iyi biliyorum. Kac tane gaz damlasi denedigimi bir ben bilirim, zeytinyağı hergun verdim, hele bir de uyku ve aclikta sıkıştırınca beni gorecektiniz. Gunduz annem gelirdi hicbirsey yok, annemin eve gittigi saatte bizim nobetimiz baslardi... Ama gecip gidiyor, yorucu da olsa tatli yorgunluklar ☺️ Rabbim sagliktan ayirmasin evlatlarımızı gerisi bos ☺️

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Amin inşallah 🤲 emin olun bu sorunu gayet iyi biliyorum. Kac tane gaz damlasi denedigimi bir ben bilirim, zeytinyağı hergun verdim, hele bir de uyku ve aclikta sıkıştırınca beni gorecektiniz. Gunduz annem gelirdi hicbirsey yok, annemin eve gittigi saatte bizim nobetimiz baslardi... Ama gecip gidiyor, yorucu da olsa tatli yorgunluklar ☺️ Rabbim sagliktan ayirmasin evlatlarımızı gerisi bos ☺️
Aynen canım yorucu tabi ama değiyorda bı gülüşleri Yeter napalim doğurduk madem elimizden ne geliyorsa yapacağiz 🤩🤩

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar