Gebe kalırsam bobrek taşı napıcam

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sibelhasan53 tarafından oluşturulan Gebe kalırsam bobrek taşı napıcam başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,205 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebe kalırsam bobrek taşı napıcam
Konbuyu başlatan Sibelhasan53
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sibelhasan53
G

Gülce Deva

Guest
Bobrek taşı olup hamile olan varmı
Evet ne yazık ki yaa. Çok sancılı çok problemli bir durum gebelik öncesi muayene oldum 1 mm lik bir tas vardı bu sıkıntı olmaz düşer dedi doktor ama düşmemiş kendine kendine büyümüş sayısı artmış 26. Haftada bir sancıyla öğrendim. Doktor mecburen serum taktı ama zaruri bir durum olursa kateter takip böbrekten taşı düşürürz dedi çünkü idrar yolu enfeksiyonu yaparsa bebeğe zarar verir dedi.

Sibelhasan53

Kayıtlı Üye
rank
Yaa o zaman bilememdr görüş gene cocuk konusu grcmis olun cook bobrek taşı düşüren sular var ben içtim iyi geliyo araştırdogal ssular yani
Nedir o düşürün sullar
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evet ne yazık ki yaa. Çok sancılı çok problemli bir durum gebelik öncesi muayene oldum 1 mm lik bir tas vardı bu sıkıntı olmaz düşer dedi doktor ama düşmemiş kendine kendine büyümüş sayısı artmış 26. Haftada bir sancıyla öğrendim. Doktor mecburen serum taktı ama zaruri bir durum olursa kateter takip böbrekten taşı düşürürz dedi çünkü idrar yolu enfeksiyonu yaparsa bebeğe zarar verir dedi.

Nedir o düşürün sullar
Üzüldüm inşallah düşerler Allah şifa versin

Gecmis olsun düşer inşallah

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar