Gebe olupta kanda çıkmama ihtimali var mıdır?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Rojda66 tarafından oluşturulan Gebe olupta kanda çıkmama ihtimali var mıdır? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 559 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Gebe olupta kanda çıkmama ihtimali var mıdır?
Konbuyu başlatan Rojda66
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Erken mi test verdim bilmiyorum 6sinda regl olmam lazımdı 8inde verdim negatif. Net sonuç mudur yani?
Eğer antibşyotik gibi bir ilaç kullandıysan adet geçikmesşnden önce olası bir durum tabi ben antibiyotik kullanıyordum enfeksiyon yüzünden bebeğim benim 1.5 ay boyunca ne kanda çıktı ne idrarda en son 6+2 de öğrendim gebe olduğumu.. 1 aylık iken aslında kan testi yapılmıştı hastanede ama antibiyotik kana karıştığı için doğru sonucu vermemiş demişti doktorum

Rojda66

Kayıtlı Üye
rank
Hmm adetin kaç gün geçti kuzum
Üstünden 2 gün geçmişti akşamında kanamam oldu ama regl mi impalasyon mu anlayamadim 5 gün kadar sürdü
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Üstünden 2 gün geçmişti akşamında kanamam oldu ama regl mi impalasyon mu anlayamadim 5 gün kadar sürdü
Ama çok çok yoğun Bi kanama değildi max 1 2 pedlik normalde de çok kanamam olmazdı ama bilmiyorum

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ama çok çok yoğun Bi kanama değildi max 1 2 pedlik normalde de çok kanamam olmazdı ama bilmiyorum
Kuzum yerleşme kanaması o kadar gün sürmez ve ped doldurmaz lekelenme şeklinde olur

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Antibiyotik kullanımında ve ileri seviye enfeksiyonda çıkma ihtimali zorlaşıyor lakin oda binde bir oluyod

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar