Gebeliği onleyici igneler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde BİRGÜL gözde tarafından oluşturulan Gebeliği onleyici igneler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,367 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebeliği onleyici igneler
Konbuyu başlatan BİRGÜL gözde
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hmsirehanım

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Gebeliği önleyici iğne ne kadar korur emzirenlerde oluyor mu yaptıran varmı bide dogum kontrol hapi nasil ise yarar mi
Sanırım aylık ve 3 aylık olarak var o iğneler doğum kontrol hapı da duyduğum kadarıyla saatini bile aşmaması tam vaktinde alınması gerekiyormuş hiçbirinin kesin koruyuculuğu yok canım işe yarar yaramaz diyemeyiz bunlarla hamile kalan da çok

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Gebeliği önleyici iğne ne kadar korur emzirenlerde oluyor mu yaptıran varmı bide dogum kontrol hapi nasil ise yarar mi
Canım hapa pek güvenemiyorum ablam hapla hamile kalmıştı . bende 2 ay önce doğum yaptım bebek emerken vurmuyorlar 6 ay sonra diye benim bebek emmeyince bu ay vurduracam aylık ve 3 aylık olarak iki tane var ben aylık vurduracam 3 aylık 15 TL aylık 60 TL kuzum eczaneden iğneyi kendim aldım sağlık ocağında yaptircam ama ilk adet günümde yapılması gerekiyormuş o yüzden adet günümü bekliyorum bide aylık olanı kullanınca eğer hamile kalmak istersen biraktiktan 1.le 2. Ay hamile kaliyormussun 3 aylık ignelerde 6.ile 18 ay arası hamile kalabiliyormussun canim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim aldığım iğne bu canım

Ekli dosyalar

• 1642522773408..jpg
    1642522773408..jpg
    1.5 MB · Görüntüleme: 79
Son düzenleme:

BİRGÜL gözde

Kayıtlı Üye
rank
Canım hapa pek güvenemiyorum ablam hapla hamile kalmıştı . bende 2 ay önce doğum yaptım bebek emerken vurmuyorlar 6 ay sonra diye benim bebek emmeyince bu ay vurduracam aylık ve 3 aylık olarak iki tane var ben aylık vurduracam 3 aylık 15 TL aylık 60 TL kuzum eczaneden iğneyi kendim aldım sağlık ocağında yaptircam ama ilk adet günümde yapılması gerekiyormuş o yüzden adet günümü bekliyorum bide aylık olanı kullanınca eğer hamile kalmak istersen biraktiktan 1.le 2. Ay hamile kaliyormussun 3 aylık ignelerde 6.ile 18 ay arası hamile kalabiliyormussun canim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim aldığım iğne bu canım
Canım bende yeni doğum yaptım 2 ay oldu emziroyorum sezaryan oldum tüpleri bayılacaktım eşim onay vermedi spral olmuyor bana dr uygun görmüyor bu iğne kesin koruyor mu peki kullandın mi

Canım bende yeni doğum yaptım 2 ay oldu emziroyorum sezaryan oldum tüpleri bayılacaktım eşim onay vermedi spral olmuyor bana dr uygun görmüyor bu iğne kesin koruyor mu peki kullandın mi
Canım ilk kez yaptircam bende canım bilmiyorum ki eltim vurduruyor ama o 3 aylık vurduruyor korunmuyoruz diyor ama hamile de kalmıyor🤷ama ben korkudan ölürüm vurdursam da kendin korun derim yani Allah'a şikayet olmasın şuan bı gebelik ve lohusalık doğum pisikolojisi daha kaldiramicam😄eşimi kandircam ebe dedi ki eşin gene de korunsun %100 koruyucu değil iğne ile hamile kalanlar da var dedi dicem yoksa beni dinlemez korunmaz .😂emzirenlere 6 aydan önce vurulmaz diyor canım internette ama sen gene de bı sor istersen sağlık ocağına.zaten iğne yumurtaların çatlamasını onluyormus o yüzden ilk dozu adetin ilk günü yada 5 gün içinde olman lazımmış canım bende aldım geçen gittim yapmadılar adetin ilk günü gel die

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar