Gebeliğin ilk haftalarında kanama

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gizem tarafından oluşturulan Gebeliğin ilk haftalarında kanama başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 748 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebeliğin ilk haftalarında kanama
Konbuyu başlatan Gizem
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asmin❤Asaf

Gizem

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba 20 Aralık son adet tarihim diye hatırlıyorum devamlı iki gün geri atar 18 Ocak olucam diye düşünürken dün geciktiğini farkedip test aldım pozitif çıktı akşam saatlerinde hafif hafif lekelenme kan geldi şuan yok ama neden olabilir

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Lekelenme çok mu az mı koyu mu açık mı

Gizem

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba 20 Aralık son adet tarihim diye hatırlıyorum devamlı iki gün geri atar 18 Ocak olucam diye düşünürken dün geciktiğini farkedip test aldım pozitif çıktı akşam saatlerinde hafif hafif lekelenme kan geldi şuan yok ama neden olabilir
Yarın gitmeyi düşünüyorum şehir dışındayim yarın bide 2 3 saatlik yolum var arabayla

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Yarın gitmeyi düşünüyorum şehir dışındayim yarın bide 2 3 saatlik yolum var arabayla
Anladım cnm hayırlısı olsun Rabbim korktuğuna uğratmasın. Sağ salim sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin acısını göstermesin Rabbim 🤲

Maviş

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlı olsun kanaman devam ederse doktora gitmelisin kanama düşük tehlikesi oluşturur

H

Her kesə soru

Guest
Ben 19 haftalik hamileyim bugun sabah kan geldi aziciq şimdi gelmiyo napiyim?

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar