Gebeliğin ilk zamanlarında lekelenme

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde kardelen61 tarafından oluşturulan Gebeliğin ilk zamanlarında lekelenme başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 512 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebeliğin ilk zamanlarında lekelenme
Konbuyu başlatan kardelen61
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aleyna Yavuz

kardelen61

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar. Benim iki sorum olacak;
Birincisi: En son adet tarihim 7 Ekim benim...şuana kadar 2 doktora gittim ..bir tanesi adetimin ilk gününden gebeligimi hesaplama yaptı..diğeri utrasyondaki sonuca göre gebeligimi hesapladı..hangisi doğru acaba..iki doktor arasında 3 hafta oynuyor nerdeyse ...
ikincisi: kahverengi lekelenmelerim oluyor...doktor düşük tehliken var kesenin çevresinde kanama var ondan dedi..iğne ile ilaç kullanımı baslattı...Benim gibi kahverengi lekelenmesi olan oldu mu ve ne kadar sürede kesildi bu lekelenmeler...ve korkulacak durumum var mı acaba?

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Birincisi: En son adet tarihim 7 Ekim benim...şuana kadar 2 doktora gittim ..bir tanesi adetimin ilk gününden gebeligimi hesaplama yaptı..diğeri utrasyondaki sonuca göre gebeligimi hesapladı..hangisi doğru acaba..iki doktor arasında 3 hafta oynuyor nerdeyse ...
ikincisi: kahverengi lekelenmelerim oluyor...doktor düşük tehliken var kesenin çevresinde kanama var ondan dedi..iğne ile ilaç kullanımı baslattı...Benim gibi kahverengi lekelenmesi olan oldu mu ve ne kadar sürede kesildi bu lekelenmeler...ve korkulacak durumum var mı acaba?
Canim yenisin sanirim hoşgeldin aramiza
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Düşük tehlikesi icin doktirun verdigi ilaclari ignelerini sakin aksatma ben 2 gebeligimde de ayni problemi yasadik kesinin etrafinda kan vardi ve surejli kanamam oluyordu kendini sakin yorma cok dikkat et diger konu icinde genelde utrason ölçümleri dogru sonuç veriyor diye biliyorum kuzum

kardelen61

Kayıtlı Üye
rank

Düşük tehlikesi icin doktirun verdigi ilaclari ignelerini sakin aksatma ben 2 gebeligimde de ayni problemi yasadik kesinin etrafinda kan vardi ve surejli kanamam oluyordu kendini sakin yorma cok dikkat et diger konu icinde genelde utrason ölçümleri dogru sonuç veriyor diye biliyorum kuzum
Benim kanamam olmuyor da kahverengi lekelenmem oluyor...ilaçları da kullanıyorum 10 gün oldu ilaçlari kullanmaya başlayalı...acaba ne kadar süre daha lekelenmem olacak

Benim kanamam olmuyor da kahverengi lekelenmem oluyor...ilaçları da kullanıyorum 10 gün oldu ilaçlari kullanmaya başlayalı...acaba ne kadar süre daha lekelenmem olacak
Evet yeniyim hoşbuldum...soru sorma köşesi olunca sizinle paylaşmak istedim

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank

Evet yeniyim hoşbuldum...soru sorma köşesi olunca sizinle paylaşmak istedim
Iyi yapmissin canim aklina takikan herseyi sorabilirsin tecrubeli annelerimiz cok yardimci oluyorlar kuzum benim acikvasi her ikisinde de doğurana kadar sürdü kanama sende nasil olur bilemem ama ilk 3 ay tehlikeli ilk 3 ay cok dikkat et kendine bebegin tutulması icin kuzum sag saglim evladini kucagina alirsin allahiminizniyle canım 🤲🙏🌹

kardelen61

Kayıtlı Üye
rank
Iyi yapmissin canim aklina takikan herseyi sorabilirsin tecrubeli annelerimiz cok yardimci oluyorlar kuzum benim acikvasi her ikisinde de doğurana kadar sürdü kanama sende nasil olur bilemem ama ilk 3 ay tehlikeli ilk 3 ay cok dikkat et kendine bebegin tutulması icin kuzum sag saglim evladini kucagina alirsin allahiminizniyle canım 🤲🙏🌹
İnsalalh herşey güzel ilerler..sağlıcakla kucagima alırım..dualarınızda bana da yer verin inşallah...çok teşekkür ederim cvpladiginiz icin

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Canım ilk gittiğin doktor mu haftasına göre hesaplama yaptı eğer öyle ise ikinci gittiğin zaman ara girmişse eğer büyümüştur biraz bebek ondan ultrason a göre demiştir

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Benim üç gün olup kesildi. Sordum normaldir bir sorun dedi doktor. Bir defasında da dördüncü ayda olmuştu.

Çok geçmiş olsun ihmal etme kontrollerini

Çok geçmiş olsun ihmal etme kontrollerini

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Öncelikle hoşgeldin tatlım aramıza. Sen son adet tarihinden hesapla gebeliği çünkü doğru olan o. Ve kanmaa için doktorun verdiği ilacı düzenli kullan geçiyor sonra eğer benim de kesede kanama vardı. Doktor progestan verdi 10 gün kullandım sonra kanama devam etmedi ilk haftalar ve kendini çok Yorma , yüksek yerlere uzanma, ağır kaldırma ve ani harakelrtden kaçın. Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲🏻

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar