Gebeliginde Covitten sonra aşı olan yok mu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zynp tarafından oluşturulan Gebeliginde Covitten sonra aşı olan yok mu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 436 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebeliginde Covitten sonra aşı olan yok mu
Konbuyu başlatan Zynp
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zynp

Zynp

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar

Daha önce de konu açtım cvp gelmedi😔
GebeligigeGebeligindeçirenler geçirdikten ne kadar süre sonra aşı oldunuz.Bir de 30. Haftam son haftalar aşı olunuyor degil mi sorun olmuyor. TEŞEKKÜR EDERİM şimdi den çaplarınız icin.

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar

GebeligigeGebeligindeçirenler geçirdikten ne kadar süre sonra aşı oldunuz.Bir de 30. Haftam son haftalar aşı olunuyor degil mi sorun olmuyor. TEŞEKKÜR EDERİM şimdi den çaplarınız icin.
Evet aşı olabilirsin doktoruna danışmayı unutma geçirdikten sonra hemen vurulabiliyor diye biliyorum ama her doktor da risk almıyor onu da söyleyeyim ister aşı ol ister olma mesuliyet kabul etmem diyor o yüzden sana kalmış 💕💕

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar

Canım ben covid geçirmedim ama 39 haftalıkken aşı oldum. Hastalığı atlatanlara 3 mü 6 ay mı bilmiyorum aşı yapmılıyordu. Şuan ki prosedür nedir bilmiyorum ama

Narin

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar

Ben oldum canm aradan 1 ay geçtikten sonra aşı yapıyorlar birinci dozumu oldum ben ikinciyi olacam 29 haftalık gebeyim

Zynp

Kayıtlı Üye
rank
Cevaplarınız icin teşekkürler .Özellikle benim gece stresten uyuyamadigim saatte anlamsizca bi sürü kelime hatası yaptigim bu mesajıma 🤦🏻‍♀️🙈

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar