Gebelik doğum tecrübesi olanlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sevil tarafından oluşturulan Gebelik doğum tecrübesi olanlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,211 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelik doğum tecrübesi olanlar
Konbuyu başlatan Sevil
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Canan_

Sevil

Kayıtlı Üye
rank
Normal doğum
Sezeryan doğum hakkında bilgi verebilir misiniz
Benim 18 günüm kaldı ilk gebeliğim onun için korkuda heyecanda var

Moderatör tarafında düzenlendi:

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
Normal doğum
Maşallah inşallah hayırlısı ile kucağına alırsın o birazda bebeğe bağlı normal doğum yapmadım ama sezeryan biraz zor geçti benim kişiden kişiye değişir içini ferah tut

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Uyusturma yapılıyor evet ama hıssetmıyorsun bıle dıkıse baglı 10 gun yada 20 gunde gecıyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

6 7 den cmden sonra dogum baslamıs oluyor kımısınınde dıkıse gerek kalmıyor bıle normal doguma sansın varsa kesınlıkle normal dogur derim

İki Prenses Annesi 💜

Kayıtlı Üye
rank
Normal doğum
İlk çocuğumu sezeryan yaptım dedikleri gibi değil hemen toparlamistim kendimi iyiki sezeryan yapmışım diyorum tabi herkeste farklı sonuçlanır korkma içini ferah tut Allah kolaylığını veriyo sağlıkla kucağına alırsın inşallah

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
Normal doğum

Sağlıkla kucağına al bebeğini, doğumdan korkma hayırlısı olan hangisi ise o olsun. İlk olarak normal doğuma odaklan tabikide herhangi bir problem olmadigi sürece sezaryen önerilmez zaten her zaman doğal olani isteriz herşeyde bu normal doğumu kolaylaştırıcı hareketlere ve neler yapman gerektiğini araştır izle.Önemli olan ikinizinde sağlıkla kucaklaşmasi.

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Bnce böyle sorarak okuyarak kendini korkutma herkesin bünyesi farklı. Rabbim sağ salim sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin acısını göstermesin Rabbim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar