Gebelik Forum’a üye oldum çünkü 👉 …

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde SosyalAnne tarafından oluşturulan Gebelik Forum’a üye oldum çünkü 👉 … başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,743 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelik Forum’a üye oldum çünkü 👉 …
Konbuyu başlatan SosyalAnne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Pamugum

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Evet Güzel anneler ve anne adayları Bir akım başlatıyoruz.
Herkes Forum’a üye oldum çünkü 👉 …açıklamasını bekliyoruz.

Bakalım herkes ne niyetle burada 💞
Forma üye oldum çünkü: ilk gebeligjm ve bir çok platform araştırdım ve en çok bu uygulamayı beğendim gerek buradaki annelerle sorunu paylaşıp yardımda bulunmak, gerek yardım edebileceğim kişilere yardım edebilmek, sonra bebeğimin gün gün hafta hafta ay ay nasıl ilerlediğini öğrenip bilgi toplamak ve ultrason videolarını izlemek aşırı hoşuma gitti 💞

Son düzenleme:

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Froma üye oldum çünkü hem hamilelik hemde annelik konusunda bilgi edinmek bilgi ve tecrübelerimi paylaşmak için her türlü sıkıntı sorun da destek ve yardım etmek İcin 😇🤗

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Froma üye oldum çünkü hem hamilelik hemde annelik konusunda bilgi edinmek bilgi ve tecrübelerimi paylaşmak için her türlü sıkıntı sorun da destek ve yardım etmek İcin 😇🤗
Uygulamayı hamilelik dönemimde indirmiştim bebeğimin gelişimini takip etmek çok keyifliydi çok şey öğrendim 🥰 doğum yaptım foruma üye oldum tecrübelerimi paylaşmak bilmediklerimi sorup öğrenmek için. uygulamadan çok memnunum. Emeği olan herkese teşekkür ederim🥰 iyi ki varsınız 🥰

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank

Üye oldum ki gebeligimde bilmediklerimi tecrübeli annelerden birşeyler öğrenmek için ve bildiklerimle yardımcı olmak istedim bebeğimi doğurdum ve yine tecrübeli annelerimle büyütüyorum 🥰

Balığın annesi

Kayıtlı Üye
rank

Üye oldum çünkü burada herkes çok samimi ve içten cevaplar veriyo sayenlerinde bilmediklerimi öğreniyorum mesela anne sütü ile tıkalı burun açmayı 💕kuru dut kaynatıp suyunu hem sen hem bebek içerde belde sarılık olmaz 💕 ve dişil enerji yükseltmek için tuzlu su 💕buradaki herkes kardeşim gibi geliyor bana bir birimizi tanimasak da görmesek de iyiki bu program var biseyler öğrenmek çok güzel benim için emeği geçen herkese teşekkür ederim 🙏🌼

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar