gebelik Hafta hesaplama

• Konbuyu başlatan Elii
  • Toplam 3 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Elii tarafından oluşturulan gebelik Hafta hesaplama başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 328 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı gebelik Hafta hesaplama
Konbuyu başlatan Elii
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Yazgülü(semra)
E

Elii

Guest
Merhaba Hanımlar.
Ben gebe olduğumu öğreneli 2 gün oldu. Testte silik çıkmıştı doktora gittim keseyi göremedi. Kan testi yaptım HCG 151 çıktı. Daha çok yeni bir gebelik olduğu icin olabilir dedi. Ama son adet tarihime göre hesaplayınca 4 hafta 4 gün oluyo. Erken mi bu. Kese ne zaman görünür. Gerçekten 4 hafta 4 günlük gebe miyim yoksa 20 25 günlük bi şey mi kafam çok kariştı. Kese ne zaman görünür sizce. Kalp atışları için tekrar ne zaman gitmeliyim. İlk hamileliğim ve çok heyecanlıyım.

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Öncelikle hayırlı olsun Allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin genellikle geç döllenmeden dolayı öyle oluyor son adet tarihine göre değil ben keseyi net olarak 2295 Ken gördüm ve 8. Haftada kalp atışlarını dinleyeceğiz Allah'ın izniyle
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Merhaba Hanımlar.
Ben gebe olduğumu öğreneli 2 gün oldu. Testte silik çıkmıştı doktora gittim keseyi göremedi. Kan testi yaptım HCG 151 çıktı. Daha çok yeni bir gebelik olduğu icin olabilir dedi. Ama son adet tarihime göre hesaplayınca 4 hafta 4 gün oluyo. Erken mi bu. Kese ne zaman görünür. Gerçekten 4 hafta 4 günlük gebe miyim yoksa 20 25 günlük bi şey mi kafam çok kariştı. Kese ne zaman görünür sizce. Kalp atışları için tekrar ne zaman gitmeliyim. İlk hamileliğim ve çok heyecanlıyım.
  • 3.hafta: 5 ila 50 mlU/mL
  • 4.hafta: 5 İla 426 mlU/Ml
  • 5.hafta: 18 ila 7.340 mlU/mL
  • 6.hafta: 1.080 ila 56.500 mlU/mL
  • 7. ve 8. hafta: 7.65 ila 229.000 mlU/mL
  • 9 ila 12. hafta: 25.700 ila 288.000 mlU/mL
  • 13 ila 16. hafta: 13.300 ila 254.000 mlU/mL
  • 17 ila 24. hafta: 4.060 ila 165.400 mlU/mL
  • 25 ila 40. hafta: 3.640 ila 117.000 mlU/mL

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Merhaba Hanımlar.
Öncelikle hayırlısı olsun canım bebeğin kesesi ve kalp atışı için 9. Haftaya kadar süre var korkma yani şuan gözükmüyorsa bile 6 haftalık 7 haftalık iken gözükür daha minicik yeni oluşuyor

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba Hanımlar.
Hayırlı olsun canim evet çok küçük daha benim altı haftalikti göründü korkma Allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar