Sorum var GEBELİK HAFTASI HESAPLAMA

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış tarafından oluşturulan GEBELİK HAFTASI HESAPLAMA başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,009 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı GEBELİK HAFTASI HESAPLAMA
Konbuyu başlatan Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Şimdi kızlar ben daha doktora gitmedim ve kafam çok karışık sizler bana yardımcı olursanız sevinirim 🙏
Ben en son 21 Aralık ta âdet oldum kaç haftalık hamile oluyorum tam çünkü bthcg verdim 16 Şubat'ta 10000 çıktı o sonuca göre mi haftami Hesaplamaliyim yoksa son adet tarihine göre mi adet tarihime göre 14 hafta 6 günlük bthcg ye göre 13 haftalık ve ben 1 haftadir hareketlerini çok hissediyorum 3.gebelik bu 🤰 inşallah bayramdan önce gidecem hastaneye 2 hafta sonra giderim yani

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Şimdi kızlar ben daha doktora gitmedim ve kafam çok karışık sizler bana yardımcı olursanız sevinirim 🙏
Ben en son 21 Aralık ta âdet oldum kaç haftalık hamile oluyorum tam çünkü bthcg verdim 16 Şubat'ta 10000 çıktı o sonuca göre mi haftami Hesaplamaliyim yoksa son adet tarihine göre mi adet tarihime göre 14 hafta 6 günlük bthcg ye göre 13 haftalık ve ben 1 haftadir hareketlerini çok hissediyorum inşallah bayramdan önce gidecem hastaneye 2 hafta sonra giderim yani
Benim bildiğim adet tarihine göre canim

Zeynep 73

Kayıtlı Üye
rank
Cnm belki adeten çıkıp hemen hamile kalmamis olabilirsin adeten sonra biraz geçmiş yeni hamile kalmış olabilirsin karisik
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Cnm doktorlar arası 1 hafta 2 hafta ileri soyleyebilirler ben sağlık ocağına gittiğimde 18 haftalik dedi ama kadın doğum doktoruna göre 17 haftalık
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Cnm doktorlar arası 1 hafta 2 hafta ileri soyleyebilirler ben sağlık ocağına gittiğimde 18 haftalik dedi ama kadın doğum doktoruna göre 17 haftalık

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar