Sorum var Gebelik haftasi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ebrubatu tarafından oluşturulan Gebelik haftasi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 716 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelik haftasi
Konbuyu başlatan Ebrubatu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Melikefth

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ilk gtdi gm doktorm geç döllenme dedi 8+1 ken bska bi doktora gtdm ama o doktorn ultrasyonu daha iyi oda 8+5 dedi ve en az 15 dakika bakdi kafam karşdi hjngisne göre hesap yapcm
Öncelikle hayırlı olsun canım son adet tarihinine göre hangisi daha yakın benimde geç dollenmeydi ama ben tek doktora gittim ve sonra adet tarihimle aynı güne denk geldi haftam

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ilk gtdi gm doktorm geç döllenme dedi 8+1 ken bska bi doktora gtdm ama o doktorn ultrasyonu daha iyi oda 8+5 dedi ve en az 15 dakika bakdi kafam karşdi hjngisne göre hesap yapcm
Kuzum normalda kendi adet tarihine göre gidilir o ultrasonda bir iki hafda ileri geri gösterir bende gebeliyin başından beri 1hafda geride gidiyor

Sarıcivciv41

Kayıtlı Üye
rank
İlerde değişecek zaten ve arada pek farkta yok. Normalde son adete göre bakılıyo bi süre sonra bebek ölçmlerne göre söyleniyo size

Ebrubatu

Kayıtlı Üye
rank
İlerde değişecek zaten ve arada pek farkta yok. Normalde son adete göre bakılıyo bi süre sonra bebek ölçmlerne göre söyleniyo size
Kendi adet tarihm 13 mayıs doktor bunu 25 mayısa cekdi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yani şuanda son gitdigm doktora göre 9+3 kendi sata göre 10 haftaligm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Öncelikle hayırlı olsun canım son adet tarihinine göre hangisi daha yakın benimde geç dollenmeydi ama ben tek doktora gittim ve sonra adet tarihimle aynı güne denk geldi haftam
Benim 13 mays adetm doktor bundan snra 25 mays diyecen dedi

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar