Sorum var Gebelik hesaplaması

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kullanıcı tarafından oluşturulan Gebelik hesaplaması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,037 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelik hesaplaması
Konbuyu başlatan Kullanıcı
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kullanıcı

Kullanıcı

Kayıtlı Üye
rank
Burda henüz yeniyim herkeze merhaba bi sorum olacakti son adet tarihim 24 ocak ben 11 subatta kan verdim negatif çıktı sonra 28 subatta evde yaptığım idrar testi pozitif çıktı kan degerim 2789 çıktı suan 13+3üncü günumdeyim durum boyle olunca 11 subatta verdigim kan testinde yanilmami vardir yoksa 11 subattan sonrami hamile kalmisimdir ?tam olarak gebelik gunum net degil bilen varsa aydinlatsin beni 😂

Sarıcivciv41

Kayıtlı Üye
rank
Burda henüz yeniyim herkeze merhaba bi sorum olacakti son adet tarihim 24 ocak ben 11 subatta kan verdim negatif çıktı sonra 28 subatta evde yaptığım idrar testi pozitif çıktı kan degerim 2789 çıktı suan 13+3üncü günumdeyim durum boyle olunca 11 subatta verdigim kan testinde yanilmami vardir yoksa 11 subattan sonrami hamile kalmisimdir ?tam olarak gebelik gunum net degil bilen varsa aydinlatsin beni 😂
Gebelk günü malesef bilinmeyen denklem anca ymrtlama gününüzü biliyosamz kendnız tahmn edersnz yoksa haftalar adet gününe göre hesaplanıyor her halukarda. Benım tüp bebek olmasına rağmen günü bilinmesine rağmen gebelk haftam adete göre hesaplanıyo 😁😁😁

Kullanıcı

Kayıtlı Üye
rank
Gebelk günü malesef bilinmeyen denklem anca ymrtlama gününüzü biliyosamz kendnız tahmn edersnz yoksa haftalar adet gününe göre hesaplanıyor her halukarda. Benım tüp bebek olmasına rağmen günü bilinmesine rağmen gebelk haftam adete göre hesaplanıyo 😁😁

Gebelk günü malesef bilinmeyen denklem anca ymrtlama gününüzü biliyosamz kendnız tahmn edersnz yoksa haftalar adet gününe göre hesaplanıyor her halukarda. Benım tüp bebek olmasına rağmen günü bilinmesine rağmen gebelk haftam adete göre hesaplanıyo 😁😁😁
Teşekkür ederim bi kac doktora sordum yorumsuz kaldilar aydinlattiniz 🌷

Sarıcivciv41

Kayıtlı Üye
rank
Teşekkür ederim bi kac doktora sordum yorumsuz kaldilar aydinlattiniz 🌷
Doktorlar genelde yorum yapmaz çnkü tıpta ymrtlama günü kaale alınmıyo malesef hsplama şekli hep adet tarhne göre oluyo bebek gelştkçe ultrasonda ölçmlere göre devam ediyo. Dedğm gibi benım transfer günm belli tuttuğu gnde belli ama her gidişmde son adeti sorup yazıyolar. Rica ederm 😊🌷

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kuzum son adet tarihine göre hesapla gebeliğini

CerenEla

Kayıtlı Üye
rank
HCG değeri 4-5. Haftaya denk geliyor.Bu durumda en doğrusu ultrasonda gorunen hafta sayısı olur. 11 indekini kaileye alma bence. Şuan ki haftana göre adet tarihinde tutuyor sanırım.

Kullanıcı

Kayıtlı Üye
rank

HCG değeri 4-5. Haftaya denk geliyor.Bu durumda en doğrusu ultrasonda gorunen hafta sayısı olur. 11 indekini kaileye alma bence. Şuan ki haftana göre adet tarihinde tutuyor sanırım.
Evet tutuyor adet tarihimle teşekkür ederim ⚘
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gebelik hesaplaması son adet dönemine göre yapılır. Bebeğin döllenmesi geç olsada gelişimi son adet gününü tamamlayacaktır
Doğrudur valla 😂🤗

Ebuşşş

Kayıtlı Üye
rank
Canım geç döllenme olmuştur ilerleyen zamanlarda adet tarihinle bire bir hesaplama olur şuan son adet tarihin neyse o günden itibaren hamilesin 🥰😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar