Sorum var Gebelik kolestazi ve safra taşı

• Konbuyu başlatan Binnur
  • Toplam 7 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Binnur tarafından oluşturulan Gebelik kolestazi ve safra taşı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 447 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelik kolestazi ve safra taşı
Konbuyu başlatan Binnur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Husnıyeeee
B

Binnur

Guest
Arkadaşlar merhaba 21 hafta 3gunluk hamileyim saframda çok sayıda taş var ursovef adlı bir ilaç önerdiler ama korktuğum için kullanmadım. Gebelik kolestazı olabilir diyorlar böyle bir durum yasayan bileniniz var mı ne önerirsiniz?

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Arkadaşlar merhaba 21 hafta 3gunluk hamileyim saframda çok sayıda taş var ursovef adlı bir ilaç önerdiler ama korktuğum için kullanmadım. Gebelik kolestazı olabilir diyorlar böyle bir durum yasayan bileniniz var mı ne önerirsiniz?
Kuzum ilacı doktor kontrolünde mi kullanican

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Kadın hastalıkları doktoruna danıştınmı ilacı grbelikte zararı oluyormuymuş gerçi tüm ileçların yan etkisi var ama umarım bebeğe olmaz

Nuralts7

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canım. Benimde 10 gün önce gebelik kolestazı çıktı 10 gündür ursactive adında bir ilaç kullanıyorum değerlerim baya Bi düştü diyebilirim. Benim kendi doktorum değerlerim doğrultusunda bu ilacı verdi. Çok şükür bende kaşıntı vs şikayetiyle gittim meğerse hafife alınacak birşey değilmiş

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba canım geçmiş olsun öncelikle ben yaşadım bu durumu hemde çok şiddetli sürekli hastanede yatıyordum ve benim taşlarım o kadar ufaktı ki taş bile düşürdüm 6 7 kere kaç kere hastaneye kalktığımı biliyorum öyle ama bana bi ilaç vermediler sürekli müsade altındaydım tek çözüm ameliyat olman ben doğumdan 3 ay sonra ameliyat oldum. Ve buradaki çoğu arkadaşım benim sağlık sorunlarım olduğunu biliyor çok şükür şuanda iyim 🤲🏻 Rabbim sanada şifa versin. Sürekli ağrı yaşıyormuş peki midene mi vuruyor sırtına mı ağrı

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar