Gebelik kolestazi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Burcuozturk tarafından oluşturulan Gebelik kolestazi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 827 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelik kolestazi
Konbuyu başlatan Burcuozturk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Burcuozturk

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kol ve bacaklarda ki aşırı kaşıntı şikayeti ile doktoruma gittim gebelik kolestazi tanısı koyuldu. Bunu yaşayan var mı. Erken dogumu tetikliyormus ve bebek ölümlerine neden oluyormus

Ecrinimbenimherseyim.

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kol ve bacaklarda ki aşırı kaşıntı şikayeti ile doktoruma gittim gebelik kolestazi tanısı koyuldu. Bunu yaşayan var mı. Erken dogumu tetikliyormus ve bebek ölümlerine neden oluyormus
Aynısını şu an yaşıyorum çok kötü bı durum ben dahilye ye gittm beni gastroenteroloji ye yonledirdi değerleri düşürsün diye fakat doktor yokmus şu anda bende kadın doğum gitcem tekrar bakalım ne diycek doktor

Ikizler annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ben yasadim cnm 34.haftada ikizlerimi doğurdum çok zor kabus gibiydi sabahlara kadar kasinmaktan uyuyamazdım ve kasidigim yerler kanardi yara olurdu artik

Burcuozturk

Kayıtlı Üye
rank
Kac haftalik hamilesin cnm
33
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Geçmiş olsun canım
Teşekkür ederim

Geçmiş olsun canım
Teşekkür ederim
Aynısını şu an yaşıyorum çok kötü bı durum ben dahilye ye gittm beni gastroenteroloji ye yonledirdi değerleri düşürsün diye fakat doktor yokmus şu anda bende kadın doğum gitcem tekrar bakalım ne diycek doktor
Aksatmayin dahiliye de gördü beni ona kalsa eve gönderiyordu ama kadın doğumla görüştüm hemen yatış ve tedaviye başladılar

33

33

Son düzenleme:

Ikizler annesi

Kayıtlı Üye
rank
33

Teşekkür ederim

Teşekkür ederim

Aksatmayin dahiliye de gördü beni ona kalsa eve gönderiyordu ama kadın doğumla görüştüm hemen yatış ve tedaviye başladılar

33

33
Iste hep bu haftalarda başlıyor bende hamileyim şuan ve benim de yeniden başladı kaşıntılarım bende 32.haftadayım

Hayalcianne

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba bendede aynı şikayetler var 30. Haftamdayım
Sizin geçtili kaç haftalıkken şikayetleriniz başladı

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar