Gebelik olabilir mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 58sivas tarafından oluşturulan Gebelik olabilir mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,826 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelik olabilir mi
Konbuyu başlatan 58sivas
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 58sivas

58sivas

Kayıtlı Üye
rank
Adetime 1 hafta var ve yumurtlama gününde korunmasız iliski oldu kasiklarimda ağrı oluyor ve sık idrara çıkıyorum sizce hamilelik belirtisi olablrmi

Defne

Kayıtlı Üye
rank
Adetime 1 hafta var ve yumurtlama gününde korunmasız iliski oldu kasiklarimda ağrı oluyor ve sık idrara çıkıyorum sizce hamilelik belirtisi olablrmi
Canim adetini bekle en guzel sonucu ozaman alirsin adet zamanida kasiklarda agri falan olur hatta pskolojik olarak adetinde gecike bilir idrar testi yerine kan testi yaptirirsan acabalarinda olmaz aklinda

Alfa2022

Kayıtlı Üye
rank
Benim de adetime 9-10 gün var erken gebelik testi yaptim cok net tek cizgi .. ama ovulasyon testi yapip saglam calistik 6 yillik evliyiz bu ay ilk defa denedik.. ilk aydan hamile kalan cok arkadasim var ovulasyon testleri sayesinde bakalim adet gununu bekliyorum gecince bir daha test yaparım artik...bu arada hic bir belirti yok yani gebe degilim gibi hissediyorum ama gebe kalabilmek icin ne yapilmasi gerekiyorsa yaptik gebelik oncesi smear testi hormon vs her sey yaptirdim dr sorun yok demisti..

Fatmaberen

Kayıtlı Üye
rank
Canım piskolojikmende oluyor bnde çok yaşadım onları ne kadar çok düşünürsen okadar olmaz akışına bırak düşünememye çalış sonu hayal kırıklıgı oluyor çünki

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar