Gebelik olusmasi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Burcuburcu tarafından oluşturulan Gebelik olusmasi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 215 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Gebelik olusmasi
Konbuyu başlatan Burcuburcu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Burcuburcu

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhabalar hepinize ben bir şey sorucam bilmediğim için soruyorum yumurta belli olgunluga gelince mi yoksa catlayinca mi gebelik oluşuyor yani yumurta belli olgunluga ulaşınca mi ilişkiye girince yoksa catladigi zaman ilişkiye girince mi gebelik oluşuyor

Şəfəq

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhabalar hepinize ben bir şey sorucam bilmediğim için soruyorum yumurta belli olgunluga gelince mi yoksa catlayinca mi gebelik oluşuyor yani yumurta belli olgunluga ulaşınca mi ilişkiye girince yoksa catladigi zaman ilişkiye girince mi gebelik oluşuyor
Merheba tabikide çatladıkdan sora

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Yumurta çatlaması ile beraber ortalama bir gün içerisinde gebelik oluşumu gerçekleşir. Elbette burada önemli olan gebelik dönemi için, spermin yumurtayı döllemesi ve hemen arkasından da çatlama dönemini gerçekleşmesidir.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yumurta çatlaması ile beraber ortalama bir gün içerisinde gebelik oluşumu gerçekleşir. Elbette burada önemli olan gebelik dönemi için, spermin yumurtayı döllemesi ve hemen arkasından da çatlama dönemini gerçekleşmesidir.
Buna benzer şekilde adetleri düzenli olarak 28 günde bir görülen kadında ise, yumurta çatlaması adet başlamasından 14 gün sonra olur, adetleri 30 günde bir olan bir kadında adet kanaması başladıktan 16 gün sonra gerçekleşir.

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Eyer yumurtlama çatlama gününü biliyorsan yumurtlama günü çatlama günüde ilişki olsa yine hamilelik olur sperm 74 saat canlı kalabiliyor diye biliyorum sen yumurtalama günü beraber oldun sprem orda bekliyor çatladiktan sonra döllenme gerçekleşiyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar