Sorum var Gebelik şekeri olanlar normal doğum yapabilir mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Şüküfe tarafından oluşturulan Gebelik şekeri olanlar normal doğum yapabilir mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 419 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelik şekeri olanlar normal doğum yapabilir mi
Konbuyu başlatan Şüküfe
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Didem ikra

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Merhaba hanımlar sorumun yanıtını bilenler cevap verirse mutlu olurum
[/QUOT
normal doğum olur tabi kuzum ancak iri bebeklerde doğuma bağlı travma riski artiyor gebelikte şeker düşüklüğü de sık görülen bir durum endişe etme Allah'ın izniyle rabbim sağlık kucağına almayı nasip etsin inşallah doktorun diyet yazdı mı

Şüküfe

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba canım bende gebelik şekeri çıktı 😕 38. Haftamda normal doğum yaptım
Öylemi teşekkür ederim canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evet evet bayadır diyetteyim. Öyle aklıma geldi sormak istedim. 35. Haftam bugün doldu. 34+2 de gitmiştim kilo 2475 çıktı. Kilosu nasıl etkileri doğumu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evet evet bayadır diyetteyim. Öyle aklıma geldi sormak istedim. 35. Haftam bugün doldu. 34+2 de gitmiştim kilo 2475 çıktı. Kilosu nasıl etkileri doğumu

Agrin💕Zerya

Kayıtlı Üye
rank
Öylemi teşekkür ederim canım
Rica ederim canım. Ben sonlarda öğrendim 35 haftalıkken. Yedigime ictigime dikkat ederdim zaten ama diyetisyen de beslenme önerdi. On günlük şeker takibi yaptım sabah akşam. Bebeğim de haftasina göre iriydi ama şükür sağ salim kavuştuk. Darısı bebeğinle size inşallah 🤲🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar