Gebelik şekeri

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gülşahhhh tarafından oluşturulan Gebelik şekeri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 869 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelik şekeri
Konbuyu başlatan Gülşahhhh
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gülşahhhh

Gülşahhhh

Kayıtlı Üye
rank
Gebelik şekeri yüksek çıktı kızlar. Aranızda gebelik şekeri çıkanlar neler yiyip içiyorlar. Nasıl bir tedavi görüyorlar. Tecrübelerinizi paylaşabilirseniz sevinirim. Bu arada 25+4 haftalık hamileyim.

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Gebelik şekeri yüksek çıktı kızlar. Aranızda gebelik şekeri çıkanlar neler yiyip içiyorlar. Nasıl bir tedavi görüyorlar. Tecrübelerinizi paylaşabilirseniz sevinirim. Bu arada 25+4 haftalık hamileyim.
Şeker oranı yüksek gıdalardan hamur işlerinden uzak durman lazım canım

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Canım doktorun bir liste önermedi mi benim de haftaya gebelik şekeri yüklemesi var bakalım hayırlısı

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Yok canim. Whatsaptan mesaj attı sonucu. Endorine yönlendirdi. Sıkı takip gerekiyor dedi. Salı günü için randevu aldım. Şimdiden dikkat etmeye başladım yediklerime. Ama moralim bozuldu yani ister istemez.
Moralini bozma canım stres de yapma inslaah yediklerine dikkat edersen düzelir sen neler yenecek neler yenmeyecek ona özen göster kalıcı olarak kalmasın sende .

Gülşahhhh

Kayıtlı Üye
rank
Moralini bozma canım stres de yapma inslaah yediklerine dikkat edersen düzelir sen neler yenecek neler yenmeyecek ona özen göster kalıcı olarak kalmasın sende .
Teşekkür ederim. Dikkat edeceğim. Umarım kalıcı olmaz. Normal doğum çok istiyorum. Umarım engel bir durum oluşturmaz. İlk gebeliğim.

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Teşekkür ederim. Dikkat edeceğim. Umarım kalıcı olmaz. Normal doğum çok istiyorum. Umarım engel bir durum oluşturmaz. İlk gebeliğim.
Dikkat edersen sıkıntı olacağını sanmıyorum kuzum rabbim şifa versin şimdiden 🤲🏻benimde ilk ondan bazı şeylerden bende korkuyorum hayırlısı bakalım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Tam buğday ekmeği, Arpa taneli ekmek, Düşük glisemik indeksli yiyeceklerin sindirimi daha uzun sürer ve kan şekerinde ani artışı önler. Glisemik indeksi düşük besinler fasulye çeşitleri, yulaf ezmesi ve arpa gibi tam tahıllar ve meyve ve sebzeler gibi doğal yiyeceklerdir. Bunları buldum canım sen doktora gidene kadar uygula istersen

Pamıgın annesi

Kayıtlı Üye
rank
kuzum bende çıktı 1 ay önce 10 gün süre verdi bana eger dengeleyemezsen insülin ignesine başlatıcam dedi eve geldim sanki dünyam başıma yıkıldı mutsuz Bi şekilde günü geçirdim dahiliye bana listede vermedi üstünde durmadı sinir Bi doktor neyse kendim araştırdım ayaklandım güçlü dur dedim ve hayatımdan hemen un tuz özellikle şeker ve yagı çıkardım sabah yumurta yedim hafif yag bıraktım yada haşladım süt yogurt özellikle tükettim bol salata tüket en önemlisi sonuç 10 günü geçtim ve çok güzel dengelemissin dedi doktorum

meyvelerde şeker var dikkat et sadece günde 1 elma ye en düşügüymüş doktor dedi pirinç vede patates özellikle şeker var yeme

Evlat aşığı

Kayıtlı Üye
rank
Benim ilk gebeligimde cıkmıstı hamurişi tatlı seker vs bunları tüketmiyorsun sekersiz cay iciyorsun vs. Doktoruna danışırken daha detaylı program da alabilirsin.. Bnm doktor ilkini bildigi için baştan program vermişti bana şimdi 18 haftalık olduk şükür kontrollu gidiliyo

Gülşahhhh

Kayıtlı Üye
rank
kuzum bende çıktı 1 ay önce 10 gün süre verdi bana eger dengeleyemezsen insülin ignesine başlatıcam dedi eve geldim sanki dünyam başıma yıkıldı mutsuz Bi şekilde günü geçirdim dahiliye bana listede vermedi üstünde durmadı sinir Bi doktor neyse kendim araştırdım ayaklandım güçlü dur dedim ve hayatımdan hemen un tuz özellikle şeker ve yagı çıkardım sabah yumurta yedim hafif yag bıraktım yada haşladım süt yogurt özellikle tükettim bol salata tüket en önemlisi sonuç 10 günü geçtim ve çok güzel dengelemissin dedi doktorum

meyvelerde şeker var dikkat et sadece günde 1 elma ye en düşügüymüş doktor dedi pirinç vede patates özellikle şeker var yeme
Çok teşekkür ederim canım ya. Son zamanlarda çok abur cubura dadanmistim. Hamilelikte önce Çok dikkat ederdim yediklerime. Şimdi dahada dikkat edeceğim. Önerilerin için çok sağol.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar