Gebelik testi yapsam mı beklesem mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Demet tarafından oluşturulan Gebelik testi yapsam mı beklesem mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,414 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelik testi yapsam mı beklesem mi
Konbuyu başlatan Demet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Demet

Demet

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar sizce erken gebelik testi yapsam mı adetimi mi beklesem mi

Geçen ay denedik çocuk için ama adetim az geldi 2 gün sürdü sonra kesildi bende hci öyle kısa olmazdı bende hamilelikten şüphe etdim kan aldırdım ama çıkmadı gebelik nekativ dendi sonra dedim kendi kendime acaba geç döllenme olabilirmi dedim eğer geç döllenme olduysa bu ay belli olur değil mi haftaya normalde adetim olcak pazartesi veya salı sizce napim erken gebelik testi yapsam mı adetimi mi beklesem

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank

Geçen ay denedik çocuk için ama adetim az geldi 2 gün sürdü sonra kesildi bende hci öyle kısa olmazdı bende hamilelikten şüphe etdim kan aldırdım ama çıkmadı gebelik nekativ dendi sonra dedim kendi kendime acaba geç döllenme olabilirmi dedim eğer geç döllenme olduysa bu ay belli olur değil mi haftaya normalde adetim olcak pazartesi veya salı sizce napim erken gebelik testi yapsam mı adetimi mi beklesem
Al bi dene istersen canım 20 lira falan zaten onlar olmazsa haftaya bi daha yaparsın

E

Ecemmm

Guest
Benimde aynı durum başıma geldi idrar testi yaptım çıkmadı adet gördüm 3 günde kesildim sonra başka bir sebepten doktora gittim 1 hafta sonra kan tahlili verdim negatif çıktı 10 gün sonra adetim 1 gün gecikti idrar tahlili yaptım hamile olduğumu öğrendim :)

Demet

Kayıtlı Üye
rank
Hmm peki bidaki aymi öğrendin yani öğrenmen gereken ayda değil ondan sonraki aymi öğrendin 2 aylıkken canim?

58sivas

Kayıtlı Üye
rank

Geçen ay denedik çocuk için ama adetim az geldi 2 gün sürdü sonra kesildi bende hci öyle kısa olmazdı bende hamilelikten şüphe etdim kan aldırdım ama çıkmadı gebelik nekativ dendi sonra dedim kendi kendime acaba geç döllenme olabilirmi dedim eğer geç döllenme olduysa bu ay belli olur değil mi haftaya normalde adetim olcak pazartesi veya salı sizce napim erken gebelik testi yapsam mı adetimi mi b
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hamilemisinz acaba

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar