Sorum var Gebelik testi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Melikee tarafından oluşturulan Gebelik testi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,185 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelik testi
Konbuyu başlatan Melikee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

İpeğin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bende mi öyle yapsam acaba
Yap canım önce idrar testini zaten olsa silikte olsa çıkıyor erken olduğu zaman hakkında hayırlısı olsun inşallah 🤲🌹
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Eskisi gibi kafamıza göre kan veremiyoruz.aile hekimi öyle diyor.adet geciktiyse kan alirim yoksa almam dedi.doktorlara da birşey denmiyor bu devirde biliyorsunuzdur
Canım ben idrar testim silik çıkmıştı gittim dedi adetin geçti mi kan testi için evet geçti demiştim ve yapmışlardı

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Eskisi gibi kafamıza göre kan veremiyoruz.aile hekimi öyle diyor.adet geciktiyse kan alirim yoksa almam dedi.doktorlara da birşey denmiyor bu devirde biliyorsunuzdur
Ne alakaı var canım ben acilde kan verirken hiç sormadılar bile bana adetin geçti mi geçmedi mi diye alacakları bir kan onunda lafını yapmasınlar

Melikee

Kayıtlı Üye
rank
Yap canım önce idrar testini zaten olsa silikte olsa çıkıyor erken olduğu zaman hakkında hayırlısı olsun inşallah 🤲🌹
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım ben idrar testim silik çıkmıştı gittim dedi adetin geçti mi kan testi için evet geçti demiştim ve yapmışlardı
Yaptım tek çizgi yanında silik çizgi falan da yok.hayirlisi bakalim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar