Gebelik testi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Svdnr tarafından oluşturulan Gebelik testi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 905 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelik testi
Konbuyu başlatan Svdnr
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan maral mete

Hanife Şeyan

Kayıtlı Üye
rank
Adet tarihime 2gün kaldı sizce gebelik testi yapsam belli olurmu hic adet tarihiniz gecikmeden test yaptiniz mi?
Ben test yapmadım ama hastaneye gittim çok ağrım vardı onlar hormon testi yaptı çıktı ben de merakımdan evde yaptım çıkmadı yani kanda anca çıkar benim de 2 gün vardı adetime şimdi 7.4 günlük hamileyim

3 melek annesi

Kayıtlı Üye
rank
Adet tarihime 2gün kaldı sizce gebelik testi yapsam belli olurmu hic adet tarihiniz gecikmeden test yaptiniz mi?
Kuzum soyle soyleyim ben ilk kizima hamile kaldığımda daha adetim 1 hafta vardi ve kan testinde çıkmıştı bu hamileliğim ise 1 gun gecince belli oldu silikti seni cok iyi anlıyoruz emin ol gunler geçmez ama 3 gun veya 4 gun sonra yap testi bizide haberdar et ha soylede bi durum var ben diğer kizlarim da üstüne olmuştum bilgin olsun renginde kokusunda kıvamında veya gününde degisiklik yaşarsan yine yap testi olurmu🥰insallah rabbim kalbindekini versin

Svdnr

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum soyle soyleyim ben ilk kizima hamile kaldığımda daha adetim 1 hafta vardi ve kan testinde çıkmıştı bu hamileliğim ise 1 gun gecince belli oldu silikti seni cok iyi anlıyoruz emin ol gunler geçmez ama 3 gun veya 4 gun sonra yap testi bizide haberdar et ha soylede bi durum var ben diğer kizlarim da üstüne olmuştum bilgin olsun renginde kokusunda kıvamında veya gününde degisiklik yaşarsan yine yap testi olurmu🥰insallah rabbim kalbindekini versin
Tamamdır cok teşekkür ederim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Pek ümitli de değilim açıkçası çünkü planlı bişey değil henüz bide cikolata kistim var visanne kullanıyorum şuan

Tüm sayfalar yüklendi.