Gebelik testlerim kafam karışık bakabilirmisiniz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ay_ışığım tarafından oluşturulan Gebelik testlerim kafam karışık bakabilirmisiniz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 490 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelik testlerim kafam karışık bakabilirmisiniz
Konbuyu başlatan Ay_ışığım
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sonikiüç

Ay_ışığım

Kayıtlı Üye
rank
Selaaam hanımlar.. 😊 bazılarınız bilir geçen ay bir konu açmıştım doktor kese gördüğünü ama bana %50 gebelik var dediğini anlatmıştım.. daha sonrasinda kese gelişmemisti düşük oldu.. düşük kanamam 13.subat başladı yaklaşık 9. Gün bitti çok şükür daha uzun sürmedi.. ertesi gün HSG çekildim.. elhamdülillah temiz çıktı ama henüz daha sonucu doktoruma göstermedim.. cunki yine gebelik planim vardı gitmisken gebeliğe yönelik gitmiş olurum diye düşündüm..

HSG den iki gün sonra Yumurtlama dönemine girdim testlerle takib etmedim.. akıntı ları takib ettim benim tahminim 26 ve 28 Şubat arası yada günlerinden birinde oldu.. hatta 28in de ağrı hissettim ve akıntım çok yoğun du.. 26 sında ise yumurta akına benzer uzayan bir akintiydi emin değilim sadece.. bu günleri değerlendirdim..

Biraz geçtikten sonra rahimde batmalar hissettim ve yine geçen ayki belirtilerden olan akıntı vardı şeffaf ve kasık ağrısı bel ağrısı alt karın şişliği.. 10 mart ufak bir kanamam oldu adet oldum sandım ama değildi koyu pembe kahve karışık bir kanama sildikce geldi.. iki gün sürdü zaten azdı ped bile kullanmadım.. ara ara coook az bir leke oluyor kahve açık kahve gibi ama hemen gidiyor.. akıntıyla geliyor zaten.. yerleşme kanaması olduğunu düşünüyorum , araştırmalarıma göre tam zamanında oldu adete yakın yada adet günü gelrimiş bazende adet gecikince..

13 Mart test yaptım sabah ilk idrarla.. kaset test, sonradan öğrendim bu testler 10 gün gecikmeden sonra cikariyormuş.. ben erken yapmış oldum.. aslında yerleşme kanamasından 7 gün sonra idrarda çıkarmış daha kana bile 5 gün sonra geçermiş.. o gün yaptım testi coook ama cooook az varla yok arasi hayaletin hayaleti bir çizgi var gibiydi.. daha sonra kuruma çizgisi mi diye suya tuttum kuruduktan sonra çıplak gözle ilk bakışta görebileceğim kadar silik çizgi belirdi.. sasiridm alsinda.. daha önce geçen ay aynı testlerde yapmsitim çıkmamıştı bişey.. dün yine bir test yaptım.ayni marka busefer gün ortasinsa yaptım .. yine aynı şey oldu.. size göstermek istedim.. kusura bakmayın çok uzun oldu 🙁 ama detay vermek istedim ona göre değerlendirme yapabilmeniz için..
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kızlar effektli olanlarda bir uygulamanın eğer silik çizgi varsa otomatik çevridiği efektler eskilerde yok digerlerinse görünüyordu

Birincideki 13 mart

Ekli dosyalar

• IMG_20220315_175235.jpg
    IMG_20220315_175235.jpg
    2.4 MB · Görüntüleme: 101
  • IMG_20220315_175456.jpg
    IMG_20220315_175456.jpg
    2.5 MB · Görüntüleme: 101
  • IMG_20220315_175737.jpg
    IMG_20220315_175737.jpg
    261.3 KB · Görüntüleme: 101
  • IMG_20220315_175931.jpg
    IMG_20220315_175931.jpg
    345.9 KB · Görüntüleme: 97
  • IMG_20220315_180117.jpg
    IMG_20220315_180117.jpg
    428.3 KB · Görüntüleme: 105
  • IMG_20220315_180208.jpg
    IMG_20220315_180208.jpg
    173.8 KB · Görüntüleme: 92
  • IMG_20220315_180255.jpg
    IMG_20220315_180255.jpg
    290.9 KB · Görüntüleme: 93
  • IMG_20220315_180450.jpg
    IMG_20220315_180450.jpg
    295.6 KB · Görüntüleme: 92
  • IMG_20220315_180559.jpg
    IMG_20220315_180559.jpg
    741.4 KB · Görüntüleme: 93
  • PicsArt_03-15-06.17.50.jpg
    PicsArt_03-15-06.17.50.jpg
    531.6 KB · Görüntüleme: 94

Ay_ışığım

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben hiçbirinde göremedim. Ayrıca neden suya tutuyorsun ki benim bildiğim suya tutulmaz ve ilk 5 dakikadan sonraki sonuç göz önünde bulundurulur. Kesin ve net sonuç almak için sağlık ocağında kan ver
Çıplak gözle görüyorum çok net aslında resimlerde de görüyorum ama ekrandan sanırım bride Cook hafif.. suya tutmamin sebebi şu kuruma cizgisi ise gördüğümüz kaybolurmus sudan sonra onun için.. zaten bat yeni gecikiyor bira bekleyim dedim ama tabiki doktora da gidicem kanda vericem

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Selaaam hanımlar.. 😊 bazılarınız bilir geçen ay bir konu açmıştım doktor kese gördüğünü ama bana %50 gebelik var dediğini anlatmıştım.. daha sonrasinda kese gelişmemisti düşük oldu.. düşük kanamam 13.subat başladı yaklaşık 9. Gün bitti çok şükür daha uzun sürmedi.. ertesi gün HSG çekildim.. elhamdülillah temiz çıktı ama henüz daha sonucu doktoruma göstermedim.. cunki yine gebelik planim vardı gitmisken gebeliğe yönelik gitmiş olurum diye düşündüm..

HSG den iki gün sonra Yumurtlama dönemine girdim testlerle takib etmedim.. akıntı ları takib ettim benim tahminim 26 ve 28 Şubat arası yada günlerinden birinde oldu.. hatta 28in de ağrı hissettim ve akıntım çok yoğun du.. 26 sında ise yumurta akına benzer uzayan bir akintiydi emin değilim sadece.. bu günleri değerlendirdim..

Biraz geçtikten sonra rahimde batmalar hissettim ve yine geçen ayki belirtilerden olan akıntı vardı şeffaf ve kasık ağrısı bel ağrısı alt karın şişliği.. 10 mart ufak bir kanamam oldu adet oldum sandım ama değildi koyu pembe kahve karışık bir kanama sildikce geldi.. iki gün sürdü zaten azdı ped bile kullanmadım.. ara ara coook az bir leke oluyor kahve açık kahve gibi ama hemen gidiyor.. akıntıyla geliyor zaten.. yerleşme kanaması olduğunu düşünüyorum , araştırmalarıma göre tam zamanında oldu adete yakın yada adet günü gelrimiş bazende adet gecikince..

13 Mart test yaptım sabah ilk idrarla.. kaset test, sonradan öğrendim bu testler 10 gün gecikmeden sonra cikariyormuş.. ben erken yapmış oldum.. aslında yerleşme kanamasından 7 gün sonra idrarda çıkarmış daha kana bile 5 gün sonra geçermiş.. o gün yaptım testi coook ama cooook az varla yok arasi hayaletin hayaleti bir çizgi var gibiydi.. daha sonra kuruma çizgisi mi diye suya tuttum kuruduktan sonra çıplak gözle ilk bakışta görebileceğim kadar silik çizgi belirdi.. sasiridm alsinda.. daha önce geçen ay aynı testlerde yapmsitim çıkmamıştı bişey.. dün yine bir test yaptım.ayni marka busefer gün ortasinsa yaptım .. yine aynı şey oldu.. size göstermek istedim.. kusura bakmayın çok uzun oldu 🙁 ama detay vermek istedim ona göre değerlendirme yapabilmeniz için..

Kızlar effektli olanlarda bir uygulamanın eğer silik çizgi varsa otomatik çevridiği efektler eskilerde yok digerlerinse görünüyordu

Birincideki 13 mart
Canım bunun belli olması için beklemen gerekiyor burda bi silik çizgi var ama ona aldırma bende de olmuştu ama adet oldum
Bu arada hsg yi nerde çektirdin bende kürtaj oldum 1 bucık ay önce baktırmam gerekiyor benimde rahim filmi özelde çok pahalı devlette de çekilir umarım 🤦‍♀️

Birincideki 13 mart
Rabbim gönlüne göre versin inşallah canım benim 🌹🧿

Ay_ışığım

Kayıtlı Üye
rank
Canım bunun belli olması için beklemen gerekiyor burda bi silik çizgi var ama ona aldırma bende de olmuştu ama adet oldum
Bu arada hsg yi nerde çektirdin bende kürtaj oldum 1 bucık ay önce baktırmam gerekiyor benimde rahim filmi özelde çok pahalı devlette de çekilir umarım 🤦‍♀️
Zaten erken davrandığımı düşündüm özellikle 10 gün gecikmem gerekiyormuş bu tets için.. daha öncede bu testi yaptım böyle olmamıştı o yüzden biraz umitlendim...

Ben yurtdışındayim bacım Hsg burda çektirdim Türkiye'de değil..

Allah razı olsun sağol canım 🤗

Allah razı olsun sağol canım 🤗

Gönlünce olsun canım
Sağol canım ☺️🌺 hepimizin İnshaAllah

Son düzenleme:

Sonikiüç

Kayıtlı Üye
rank
Testlerin ilk 5-10 dk'sı önemli. Suya tutunca zaten bozulmuş oluyor. Eğer geç döllenme değilse adetten 1-2 gün önce de çıkıyor ama en sagliklisi adet gecikmesi.
Ben kimyasal dusuk yaptığımda bana 3 adet dönemi beklemem gerektiğini söylemişti doktor. Rahmin kendimi toparlaması için. 3. Ayımda 1 aylık gebe olunca doktor neden bu kadar erken davrandın diye kızmıştı biraz 😑
Siz daha iyi bilirsiniz tabii ki ama bebek yoksa rahim dinlendikten sonra yumurtlama doneminde denerseniz inşallah sıkıntısız bir şekilde olur. Şu an bebek varsa da Allah sağlıkla kucağa almayı nasip etsin. 🌸

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar