Gebelik yine yok

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Melikee tarafından oluşturulan Gebelik yine yok başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,365 kez görüntülenmiş, 48 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Gebelik yine yok
Konbuyu başlatan Melikee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sare Özmen

Sare Özmen

Kayıtlı Üye
rank
Az önce test yaptım idrarla çubuk test negatif çıktı adetime de 8 gün var yine gebelim yok anlaşılan doktor adetin ikinci günü tedaviye başlayacağız dedi.tedavisiz olsun istemiştim Rabbim bu ay hayırlı sağlıklı verir inşallah
Mrb ne zamandır evlisiniz neden bu kadar çok takıyorsunuz kafaniza demekki daha zamanı var

Melikee

Kayıtlı Üye
rank
Mrb ne zamandır evlisiniz neden bu kadar çok takıyorsunuz kafaniza demekki daha zamanı var
13 aylık evliyim takilmayacak gibi değil ki çevresel baskı var
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende senin gibiydim olur inşallah çok takma kafana
Sizin ne zaman süre sonra oldu.ya ne güzel hiç kafaya takmiyordum bugün annemle konuştuk hamilelik konusunu açtı canım sıkıldı tamam onlarda istiyorlar ama elimde olan birşey değil ki

Sare Özmen

Kayıtlı Üye
rank
13 aylık evliyim takilmayacak gibi değil ki çevresel baskı var
Benim 4 sene sonra oldu zamanı demekki şimdiymis insanlari neden takıyorsunuz tınlamayın bile gereksiz insanlar boş boş konuşur durur ne diyorlar size mesala bak olacağı varsaya olmaz stresten üzüntüden inan takmadign stres yapmadiginda olur

Az önce test yaptım idrarla çubuk test negatif çıktı adetime de 8 gün var yine gebelim yok anlaşılan doktor adetin ikinci günü tedaviye başlayacağız dedi.tedavisiz olsun istemiştim Rabbim bu ay hayırlı sağlıklı verir inşallah
Canım kafana takma yıllarca çocuğu olmayan insanlar var seninki o kadar da geç bi süre değil. Milletin her dediğine ayak uyduramayız. Hemen olsa niye erken yaptınız biraz tadını çıkarsaydınız , geç olunca niye olmuyor sorun sende mi eşinde mi olunca da binbir türlü şey söylerler ikinci ne zaman derler…… Yani milleti hiçbir zaman memnun edemeyiz.

Olur İnşallh canm 😊 bnmde 4 sene sonra oldu kaynanam çok baskı yapıyordu olamadı evimi ayırdım düzenimi kurdum şimdi 2 tane çocuğum var kafaya takma hiç zamanı var demekki

Melikee

Kayıtlı Üye
rank
Canım kafana takma yıllarca çocuğu olmayan insanlar var seninki o kadar da geç bi süre değil. Milletin her dediğine ayak uyduramayız. Hemen olsa niye erken yaptınız biraz tadını çıkarsaydınız , geç olunca niye olmuyor sorun sende mi eşinde mi olunca da binbir türlü şey söylerler ikinci ne zaman derler…… Yani milleti hiçbir zaman memnun edemeyiz.
Bir düşük yaptım 3 aylık evliydim hemen nasıl hamile kaldin önceden mi yaptınız diyen çok oldu dediğiniz gibi ağzı olan konuşuyor

Sare Özmen

Kayıtlı Üye
rank
Berenin annesi cok hakli senelerce tedavi gören kadınlar var 13 ay uzun bir süre değil çok yeni daha benimde 4 sene sonra oldu aslad a kafama hiç takmadım test yapmadım bile hersey nasip herşeyin bir zamanı var insanların dedikleriyle konusmlariyla hayatimizi surdurmuyoruz yani dedigim gibi canim senlerce hala ugrasanlar var

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kuzum daha adetine 8 gün var kesin sonuç için birazdah beklemen lazım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar