Sorum var Gebelik

• Konbuyu başlatan Elif hasan
  • Toplam 9 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Elif hasan tarafından oluşturulan Gebelik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 223 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelik
Konbuyu başlatan Elif hasan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan AYŞENUR🦋
E

Elif hasan

Guest
Merhaba arkadaşlarım bende yeni hamileyim bu arada tecrübesiz olduğum için yazıyorum kesenin içinde bebek ne zaman oluşuyor peki canlı oluyor

Merhaba arkadaşlarım bende yeni hamileyim bu arada tecrübesiz olduğum için yazıyorum kesenin içinde bebek ne zaman oluşuyor peki canlı oluyor
Merhabalar hoşgeldin 😊
Doktora randevusuna gittiğinde kalp atışlarını duymak için soruyorsan 7. Haftadan itibaren gidebilirsin 8. Haftada net duyulur bazen geç döllenme olabiliyor o nedenle en sağlıklısı 7+ yada 8 hafta

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Merhabalar hoşgeldin 😊
Doktora randevusuna gittiğinde kalp atışlarını duymak için soruyorsan 7. Haftadan itibaren gidebilirsin 8. Haftada net duyulur bazen geç döllenme olabiliyor o nedenle en sağlıklısı 7+ yada 8 hafta
Katılıyorum valla
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

kuUm bir şey soracam şans belki bilirsin yada fikrin vardır . Ben kayraya küçük parçalar halinde birazcık hamsi yedirdim 5 6 parça anca şimdi ne zaman emzirebilirim , hemdn emzirsem sorun olur yada biraz bekleyeyim mi

Katılıyorum valla
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

kuUm bir şey soracam şans belki bilirsin yada fikrin vardır . Ben kayraya küçük parçalar halinde birazcık hamsi yedirdim 5 6 parça anca şimdi ne zaman emzirebilirim , hemdn emzirsem sorun olur yada biraz bekleyeyim mi
Biz mama kullanıyoruz. bende balık yapınca veriyorum yarım saat sonra da mamasını veriyorum bir sorun yaşamadım. Ama süt konusunda hiçbir fikrim yok.
(Hatta ilk balık verdiğimde mamayı vermesem mi diye düşündüm ama balık taze olunca sorun olmuyormuş balıkçı öyle dedi. Bayat balık zehirler dedi. Yinede doktora sormak lazım 🤔

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Biz mama kullanıyoruz. bende balık yapınca veriyorum yarım saat sonra da mamasını veriyorum bir sorun yaşamadım. Ama süt konusunda hiçbir fikrim yok.
(Hatta ilk balık verdiğimde mamayı vermesem mi diye düşündüm ama balık taze olunca sorun olmuyormuş balıkçı öyle dedi. Bayat balık zehirler dedi. Yinede doktora sormak lazım 🤔
45 dakika sonra emzirdim kuzum korkudan teşekkür ederim ❤️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar