Sorum var Gebelik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde sudem2121 tarafından oluşturulan Gebelik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 396 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelik
Konbuyu başlatan sudem2121
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ya ben anlamıyorum hamilelik çok hassas bir durum devlet doğum hastahanesine hamilelik için randevu olmadan gidilmiyor ve randevu istediğinde en erken 3 hafta sonraya randevu veriliyor.. böyle hastahaneye randevu bile olmaması lazım.eski sistem gibi hastahaneye gittiğinde direk doktora ulaşabilme imkanı olması lazım
Canım bazı hastanelerde ne yazık ki öyle ama bazı yerlerde sabahtan gidince gebeye sıra alma izni veriliyor sem nerde yaşıyorsun

sudem2121

Kayıtlı Üye
rank
Diyarbakırda yaşıyorum.. sizin dediğiniz yerler ilçelerde olabilir.. büyük şehir merkezinde bırak sıra alma izni,orda gözü önünde doğum yapsan yardımcı olacaklarına, kapısını yüzüne kapatır

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Diyarbakırda yaşıyorum.. sizin dediğiniz yerler ilçelerde olabilir.. büyük şehir merkezinde bırak sıra alma izni,orda gözü önünde doğum yapsan yardımcı olacaklarına, kapısını yüzüne kapatır
Ay valla ben Ankara'da yaptım doğumu randevusuz bile baktılar ki gebelere rabdevusuz bakılıyor oralarda.doktorun da vicdannlısına gelmek zor 🤦🏻‍♀️

sudem2121

Kayıtlı Üye
rank
Ay valla ben Ankara'da yaptım doğumu randevusuz bile baktılar ki gebelere rabdevusuz bakılıyor oralarda.doktorun da vicdannlısına gelmek zor 🤦🏻‍♀️
Aynen öyle 7 hafta 2 günlük hamileyim randevu aldım. perşembeye randevum var sandım sonra tarihe dikkat edince meğer 3 hafta sonra perşembeye verilmiş.. şimdi ben ilk gebelik kontrolüm için o günü mü bekliyecem.. bide şöyle bir durum var devlet hastahanelerine gidiyorsun doktorların hastalarla ilgisi hiç yok sanki zorla doktor koltuğuna birileri oturtmuş çalış diyo
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bide burda doktor kapısından içeri daha girmeden mevki sahibiysen seni koltuğunda oturturlar, yok eğer sıradan vatandaş isen sana biraz olsun bakmaları için dua edecen

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Aynen öyle 7 hafta 2 günlük hamileyim randevu aldım. perşembeye randevum var sandım sonra tarihe dikkat edince meğer 3 hafta sonra perşembeye verilmiş.. şimdi ben ilk gebelik kontrolüm için o günü mü bekliyecem.. bide şöyle bir durum var devlet hastahanelerine gidiyorsun doktorların hastalarla ilgisi hiç yok sanki zorla doktor koltuğuna birileri oturtmuş çalış diyo
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bide burda doktor kapısından içeri daha girmeden mevki sahibiysen seni koltuğunda oturturlar, yok eğer sıradan vatandaş isen sana biraz olsun bakmaları için dua edecen
Valla sizin oranın doktoruna doktor demem o zaman ben ben her iki şehirde de bormal devlete gittim gül gibi doktorlar valla çokta memnundum onlrdan.ama sizin orda sanırım parayı veren düdüğü çalar hesabı var rabbim ıslah etsin insan ayrımı yapan doktorları da🤲🏻

sudem2121

Kayıtlı Üye
rank
Valla sizin oranın doktoruna doktor demem o zaman ben ben her iki şehirde de bormal devlete gittim gül gibi doktorlar valla çokta memnundum onlrdan.ama sizin orda sanırım parayı veren düdüğü çalar hesabı var rabbim ıslah etsin insan ayrımı yapan doktorları da🤲🏻
Amin teşekkürler.. bu hafta sanırım özele gitmek zorundayım.. en azından ilk kontrolümde yavrum canlanmışmı kalbi atıyor mu duymaya ihtiyacım var.. ilk muayene çok önemli

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar