Gebelik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Havin tarafından oluşturulan Gebelik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,551 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelik
Konbuyu başlatan Havin
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şenay lina

Havin

Kayıtlı Üye
rank
Prilam bulantı ilacını kullanan varmı acaba varsa kaçıncı aya kadar kullanılabilir ben 3 aydayim 2 gündür içmiyorum bulantım oluyor icmeyince korkuyorum acaba zarar olurmu içersem

NazlıCan

Kayıtlı Üye
rank
Prilam bulantı ilacını kullanan varmı acaba varsa kaçıncı aya kadar kullanılabilir ben 3 aydayim 2 gündür içmiyorum bulantım oluyor icmeyince korkuyorum acaba zarar olurmu içersem
Zarar olmaz doktorlar gunde 4 taneye kadar icebilecegimizi söylüyorlar. Ne güzel sana faydasi oluyorsa ben hiç bir fayda göremedim onu içtiğimde o da çıkıyor malesef.

Havin

Kayıtlı Üye
rank
Zarar olmaz doktorlar gunde 4 taneye kadar icebilecegimizi söylüyorlar. Ne güzel sana faydasi oluyorsa ben hiç bir fayda göremedim onu içtiğimde o da çıkıyor malesef.
Faydasını görüyorum günde 2 tane içiyorum çok şükür
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Faydasını görüyorum günde 2 tane içiyorum çok şükür acaba

Havin

Kayıtlı Üye
rank

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Ben Sabah aç karnına aliyom gece içince fayda görmedim ondan
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sen kaçıncı aydasin
Benim sabah bulantılarım çok kötü oluyordu ilk aylarda kalktım mı bişey yiyemiyordum gece uyumadan önce içince sabahları bile çok rahat geçiyordu her ilaç her insanda aynı etkiyi göstermez tabi sen geceden alınca faydası olmuyorsa sabah içmeye devam et. 25+4 üz şuan canım seninki kaç haftalık

Havin

Kayıtlı Üye
rank
Benim sabah bulantılarım çok kötü oluyordu ilk aylarda kalktım mı bişey yiyemiyordum gece uyumadan önce içince sabahları bile çok rahat geçiyordu her ilaç her insanda aynı etkiyi göstermez tabi sen geceden alınca faydası olmuyorsa sabah içmeye devam et. 25+4 üz şuan canım seninki kaç haftalık
Maşallah senin büyük 😁13+5 bizde

Tüm sayfalar yüklendi.