Gebelikde karın ne zaman çıkar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kübra gungor tarafından oluşturulan Gebelikde karın ne zaman çıkar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 454 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikde karın ne zaman çıkar
Konbuyu başlatan Kübra gungor
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ecmelll

Baby l Love you Kübra

Kayıtlı Üye
rank

Hilal❤️hasan

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar benim 13 haftalık olduğum zaman karnım çıktı şu an 16 haftalık oldum ama karnım baya çıktı ve 53 kilo ile hamile kaldım şu an 57 oldum ama daha çok karın büyüdü bende sizlerde nasıl oldu 16 haftalık cinsiyet tahmini 😊🥰
Ben 45 kiloyla hamile kaldım 12 haftalıkken çıktı karnım şimdi 30 haftalık baya büyük karnım

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar benim 13 haftalık olduğum zaman karnım çıktı şu an 16 haftalık oldum ama karnım baya çıktı ve 53 kilo ile hamile kaldım şu an 57 oldum ama daha çok karın büyüdü bende sizlerde nasıl oldu 16 haftalık cinsiyet tahmini 😊🥰
20 haftalığım daha görünür de birşey yok ☺️

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Ben 22 haftamdayim yeni yeni belli olmya başladı ama öyle pek göze çarpmıyor☺️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar