Gebelikte 2 cm açıklık olup ne zaman doğum yaptınız ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Vvvv tarafından oluşturulan Gebelikte 2 cm açıklık olup ne zaman doğum yaptınız ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 669 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte 2 cm açıklık olup ne zaman doğum yaptınız ?
Konbuyu başlatan Vvvv
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Vvvv

Vvvv

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar merhaba 36+1 deyiz. Şuan doktor kontrolundeyim ve 2cm açıklık var dedi. İlk gebeligim . Size sormak istedim. 2cm acikliktan ne kadar sonra olur dogum sizce. Ya da çok mu erken daha? Onerisi olan var mi kizlar

MinnosununAnnesi

Kayıtlı Üye
rank
Doğum olmasi için 10cm olmasi lazim canım. Oda senin sancina acilmana bağlı. Mesela ben oğlumda 5cm acilmayla gittim hastaneye 8 saat sonra falan doğum yaptım

Vvvv

Kayıtlı Üye
rank
Doğum olmasi için 10cm olmasi lazim canım. Oda senin sancina acilmana bağlı. Mesela ben oğlumda 5cm acilmayla gittim hastaneye 8 saat sonra falan doğum yaptım
Acaba nezamana kadar acilmalarim artar çok merak ediyorum🙄 canim senin 5 olmadan ne kadar once 2,3 cm di hatirliyor musun?
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende açılma basladiktan sonra o gun doğum yapmistim cnm 36 +3 de
Evet ya internette de okuyorum. Benimde doktor kontrolunden sonra ufak ufak sancilarim basladi simdi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar