Gebelikte altına kaçıracak hissi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Nur333 tarafından oluşturulan Gebelikte altına kaçıracak hissi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,744 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Gebelikte altına kaçıracak hissi
Konbuyu başlatan Nur333
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan M.kemal

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 29+4 gebeyim. Sürekli olarak lavabo ihtiyacım oluyor bebeğim hareket ettikçe özellikle birkaç gündür idrarımı kaçıracağım hissi oluyor hatta bazen korkuyorum suyum mı gelicek diye
Çok.normal.kuzum bebek baskı yapıyor bende de aynı durum var korkma suyun gelmez.. ben fazla su içmediğim zaman bile sürekli lavaboya gitme ihtiyacı duyuyorum

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 29+4 gebeyim. Sürekli olarak lavabo ihtiyacım oluyor bebeğim hareket ettikçe özellikle birkaç gündür idrarımı kaçıracağım hissi oluyor hatta bazen korkuyorum suyum mı gelicek diye
Canım normal bı durum doğuma iki hafta kaldı normal şartlarda hatta iki haftadanda az aynı durumdayım özellikle geceleri saat başı kalkıyorum nerdeyse biraz icdigimiz suyada bağlı baskı yapiyodur bebek

Nur333

Kayıtlı Üye
rank
Çok.normal.kuzum bebek baskı yapıyor bende de aynı durum var korkma suyun gelmez.. ben fazla su içmediğim zaman bile sürekli lavaboya gitme ihtiyacı duyuyorum
Tuvalete gidip geliyorum yerime oturuyorum sanki yine var gidiyorum yine yapıyorum orada kamp kuracağım bu gidişle 😄
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım normal bı durum doğuma iki hafta kaldı normal şartlarda hatta iki haftadanda az aynı durumdayım özellikle geceleri saat başı kalkıyorum nerdeyse biraz icdigimiz suyada bağlı baskı yapiyodur bebek
Bende hiç uyanmazdım lavaboya gebelikte uyanmaya başladım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar