Gebelikte bacaklarda ├çatlakkk­čśş

• Konbuyu ba┼člatan Dilaa
  • Toplam 6 yorum
  • Ba┼člang─▒├ž tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakk─▒nda Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Dilaa taraf─▒ndan olu┼čturulan Gebelikte bacaklarda ├çatlakkk­čśş ba┼čl─▒kl─▒ konuyu okuyorsunuz. Bu konu ┼čimdiye dek 1,718 kez g├Âr├╝nt├╝lenmi┼č, 6 yorum ve 0 tepki puan─▒ alm─▒┼čt─▒r...
Kategori Ad─▒ Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Ba┼čl─▒─č─▒ Gebelikte bacaklarda ├çatlakkk­čśş
Konbuyu ba┼člatan Dilaa
Ba┼člang─▒├ž tarihi
Cevaplar
G├Âr├╝nt├╝leme
─░lk mesaj tepki puan─▒
Son Mesaj Yazan ┼×eydo┼č┼č
D

Dilaa

Guest
Baca─č─▒mda ├žok fazla ├žatlaklar olu┼čtu ├žok k├Ât├╝ g├Âr├╝n├╝yor do─čumdan sonra ge├žer mi yada ge├žmesi i├žin ne yapmal─▒y─▒m ­čśş

Ftm

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
24 Mart 2021
Ya benimde biraz karn─▒m─▒n alt─▒nda olu┼čmu┼č­čą║ lazerle g├╝zel sonu├žlar al─▒nd─▒─č─▒n─▒ duydum lazere gidicem bende.

Zeynep Aliyeva

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
2 May─▒s 2021
Baca─č─▒mda ├žok fazla ├žatlaklar olu┼čtu ├žok k├Ât├╝ g├Âr├╝n├╝yor do─čumdan sonra ge├žer mi yada ge├žmesi i├žin ne yapmal─▒y─▒m ­čśş
Gecmez o kirmizi girunyodur simdi ben kilo aldim birden bire ozaman bacaklarimda catlak olu┼čtu cok cirkindi valla yapmadigim sey kalmadi sonradan yavas yavas kizarikliklar gecti simdi idare eder biraz yaoacak birsey yokmus catlaklara ┼čimdide hamileyim 6aylik korkuyorum caylarmi karnim diye hep vazelen ve badem ya─č─▒ s├╝r├╝yorum insallah ├žatlamaz
Mesaj─▒n─▒z bir ├Ânceki mesaj ile otomatik birle┼čtirildi

Ya benimde biraz karn─▒m─▒n alt─▒nda olu┼čmu┼č­čą║ lazerle g├╝zel sonu├žlar al─▒nd─▒─č─▒n─▒ duydum lazere gidicem bende.
Kacinci haftda olu┼čtu ├žatlaklar sizde bende tedirginim acaba catlarmi diye ­čśö

S

Sema

Guest
Shea ya─č─▒ diye bir ya─č var kizlar ilkinde kulland─▒m hi├ž ├žatlak olmad─▒ bundada yok ┼č├╝k├╝r fiyatida di─čer ├žatlak kremleri ne g├Âre ├žok uygun iki tane t├╝m s├╝rece yetiyor en son 13 TL civar─▒nda alm─▒┼čt─▒m

Ftm

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
24 Mart 2021
Gecmez o kirmizi girunyodur simdi ben kilo aldim birden bire ozaman bacaklarimda catlak olu┼čtu cok cirkindi valla yapmadigim sey kalmadi sonradan yavas yavas kizarikliklar gecti simdi idare eder biraz yaoacak birsey yokmus catlaklara ┼čimdide hamileyim 6aylik korkuyorum caylarmi karnim diye hep vazelen ve badem ya─č─▒ s├╝r├╝yorum insallah ├žatlamaz
Mesaj─▒n─▒z bir ├Ânceki mesaj ile otomatik birle┼čtirildi

Kacinci haftda olu┼čtu ├žatlaklar sizde bende tedirginim acaba catlarmi diye ­čśö
Ka├ž─▒nc─▒ haftada olu┼čtu inan─▒n bilmiyorum, lierac kullan─▒yordum karn─▒m geriliyor ├žatlar diye d├╝┼č├╝n├╝p hep oralara s├╝rd├╝m demekki karn─▒m ├žatlamad─▒ ama karn─▒m─▒n alt─▒nda olu┼čmu┼č aynayla bak─▒nca tesad├╝f g├Ârd├╝m bende­čĄĚÔÇŹÔÖÇ´ŞĆ G├╝zellik merkezinde arkada┼č─▒m ├žal─▒┼č─▒yordu ona dan─▒┼čt─▒m ├╝z├╝lme lazerle g├╝zel sonu├žlar al─▒n─▒yor dedi ├Âyle fahi┼č fiyatlarda de─čil...

Mustafamin annesi

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
23 Nisan 2021
Cook skr benm ilk cocugumdada olmadi catlatlik ikknciye hamleym hcbir yerim catlamamiss kasinti tutuyo kasmiorum belkk ondandr catlamadi bir yerim ..

┼×eydo┼č┼č

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
1 Nisan 2021
Shea ya─č─▒ diye bir ya─č var kizlar ilkinde kulland─▒m hi├ž ├žatlak olmad─▒ bundada yok ┼č├╝k├╝r fiyatida di─čer ├žatlak kremleri ne g├Âre ├žok uygun iki tane t├╝m s├╝rece yetiyor en son 13 TL civar─▒nda alm─▒┼čt─▒m
├çatlak olu┼čumuna m─▒ yoksa olu┼čmu┼č olan ├žatlaklara m─▒ fayda ediyor. Hamilelikten ├Ânce olu┼čan ├žatlaklar─▒m bacak b├Âlgemde ├Âr├╝mcek a─č─▒ gibi duruyor hi├ž sevmiyorum ­čśö

T├╝m sayfalar y├╝klendi.