Gebelikte bacaklarda Çatlakkk😭

• Konbuyu başlatan Dilaa
  • Toplam 6 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Dilaa tarafından oluşturulan Gebelikte bacaklarda Çatlakkk😭 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,935 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte bacaklarda Çatlakkk😭
Konbuyu başlatan Dilaa
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şeydoşş
D

Dilaa

Guest
Bacağımda çok fazla çatlaklar oluştu çok kötü görünüyor doğumdan sonra geçer mi yada geçmesi için ne yapmalıyım 😭

Ftm

Kayıtlı Üye
rank
Ya benimde biraz karnımın altında oluşmuş🥺 lazerle güzel sonuçlar alındığını duydum lazere gidicem bende.

Zeynep Aliyeva

Kayıtlı Üye
rank
Bacağımda çok fazla çatlaklar oluştu çok kötü görünüyor doğumdan sonra geçer mi yada geçmesi için ne yapmalıyım 😭
Gecmez o kirmizi girunyodur simdi ben kilo aldim birden bire ozaman bacaklarimda catlak oluştu cok cirkindi valla yapmadigim sey kalmadi sonradan yavas yavas kizarikliklar gecti simdi idare eder biraz yaoacak birsey yokmus catlaklara şimdide hamileyim 6aylik korkuyorum caylarmi karnim diye hep vazelen ve badem yağı sürüyorum insallah çatlamaz
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ya benimde biraz karnımın altında oluşmuş🥺 lazerle güzel sonuçlar alındığını duydum lazere gidicem bende.
Kacinci haftda oluştu çatlaklar sizde bende tedirginim acaba catlarmi diye 😔

S

Sema

Guest
Shea yağı diye bir yağ var kizlar ilkinde kullandım hiç çatlak olmadı bundada yok şükür fiyatida diğer çatlak kremleri ne göre çok uygun iki tane tüm sürece yetiyor en son 13 TL civarında almıştım

Ftm

Kayıtlı Üye
rank
Gecmez o kirmizi girunyodur simdi ben kilo aldim birden bire ozaman bacaklarimda catlak oluştu cok cirkindi valla yapmadigim sey kalmadi sonradan yavas yavas kizarikliklar gecti simdi idare eder biraz yaoacak birsey yokmus catlaklara şimdide hamileyim 6aylik korkuyorum caylarmi karnim diye hep vazelen ve badem yağı sürüyorum insallah çatlamaz
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kacinci haftda oluştu çatlaklar sizde bende tedirginim acaba catlarmi diye 😔
Kaçıncı haftada oluştu inanın bilmiyorum, lierac kullanıyordum karnım geriliyor çatlar diye düşünüp hep oralara sürdüm demekki karnım çatlamadı ama karnımın altında oluşmuş aynayla bakınca tesadüf gördüm bende🤷‍♀️ Güzellik merkezinde arkadaşım çalışıyordu ona danıştım üzülme lazerle güzel sonuçlar alınıyor dedi öyle fahiş fiyatlarda değil...

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Shea yağı diye bir yağ var kizlar ilkinde kullandım hiç çatlak olmadı bundada yok şükür fiyatida diğer çatlak kremleri ne göre çok uygun iki tane tüm sürece yetiyor en son 13 TL civarında almıştım
Çatlak oluşumuna mı yoksa oluşmuş olan çatlaklara mı fayda ediyor. Hamilelikten önce oluşan çatlaklarım bacak bölgemde örümcek ağı gibi duruyor hiç sevmiyorum 😔

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar